"אני לא יודע איך תקבלו את הדברים

שאני עומד לומר לכם" אמר חפא, "אני בעצמי הייתי רוצה לפקפק באמיתותם, אבל הם באים ממקורות שאינם טועים הרבה פעמים".
המקורות שחפא דיבר עליהם, הם אנשי משמר הסורקים של הכחול, אנחנו לא שמענו עליהם עד אותו רגע, ואם ראינו אותם לא זיהינו אותם, אבל אלה הם מי שתפקידם לוודא מראש את בטיחותו של כל מקום שהכחול אמור להגיע אליו ביקום, ועם הכלים שיש בידיהם, פרי פיתוח רב שנים ומיומנות אותה רכשו בגופם, אותה מעבירים חברי גילדת הסורקים לצאצאיהם דורות על דורות, הם מסוגלים לנבא את בטיחותו של כל מקום עד לרדיוס 5 שנות האור הקרובות ו5 שנות ארץ הקרובות ב247 תעלות מקבילות של זמן עתיד ואפשר. 98.911% מהחיזויים שלהם, ב9015,000 השנים האחרונות, נמצאו צודקים. בדייקנות רבה הם חזו את היעלמותם של כוכבים שאיש לא ראה סיבה שהם ייעלמו, והם גם ידעו איך. לכן אין שליט גלקטי שהשתמש בשירותיהם ולא התייחס להמלצותיהם.
הכחול היה חייב להתייעץ איתם לפני שימריא בראש כולנו לכדור הארץ, והמלצתם שלא לבקר בכדור הארץ, ושעליה הוא סיפר לחפא באופן אישי בגלל ידידותם המיוחדת, היא המלצה בדרגת חמה מאד. עניין של ימים, אולי של שעות אחדות.

פתאום הבנתי את ההרגשה שהיתה לי כשהיינו שם, כאילו כוחות החיים עוזבים את הכוכב, ישויות שתמיד היו סמויות בעולם, ומסכו בתוכו את האנרגיה שלהם. רק בעזיבתם חשתי בהם, הם היו באויר בכל מקום שהיינו בו, בים, בחוף לטרון, באי היווני. כולנו הרגשנו בהם למרות שלא התייחסנו אליהם בין כל הדברים שהיו באויר. גם הם חשו מה שכל יצורי היקום מסוגלים לחוש, לא רק הסורקים. וזאת היתה גם הסיבה שהאופליים פינו את הציוד שלהם במהירות. כולם אישרו שגם הם הרגישו שיצורים רבים, או "כוחות חיים" עוזבים בבהילות את כדור הארץ, וחפא אמר שאנחנו בהחלט צודקים, ושגם הוא ראה את הסימנים, ולא ידע איך לדבר איתנו עליהם.
הוא אמר שכדור הארץ ייעלם פתאום, יתפוגג. בלי רעש עז, בלי הבזק, בלי הדף של פיצוץ. בלי שסיבה תיראה לעין. ככה כוכבי לכת נעלמים כל יום ביקום, בדרך כלל אין להם אפילו את המזל שהיעלמותם תותרע על ידי סורקיו של שליט חלל המתקרב לאזור.
עלוה שאלה איך זה קורה שכוכבים נעלמים ככה, בלי סיבה. חפא אמר שגם אנשיו של הכחול לא בדיוק יודעים את הסיבה, אך הם משערים שמדובר בפיגועים קוסמיים שמקורם בכוחות שאנחנו לא מכירים בעומק החלל, ויתכן שאפילו האופליים שאנחנו התעסקנו איתם, לא מכירים אותם.

חפא הוסיף שהכחול קיבל המלצה האומרת שגם האזור שאנחנו נמצאים בו, במרחק 10.5 ש"א משם, הוא אזור לא בטוח וכדאי גם להתכונן לעזוב אותו בימים הקרובים.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

תגובה אחת על “"אני לא יודע איך תקבלו את הדברים

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: