לפני ההשתלטות של האופל

ידענו שעובדים על פיתוח של טלפונים ניידים, שכל אחד יוכל לשאת אותם.
אנחנו לא היינו צריכים את זה, כי היו לנו מתדרים שפעלו עם חיבור למערכת שחפא הורה לנו לבנות, הם היו חלק מהערכה הבסיסית ואיתם היינו מסתובבים בכל מקום. כשבאה ההשתלטות, שבתה כל המערכת ושום מכשיר לא פעל עוד.
אחר כך ראיתי, כשהגעתי למדינת תל אביב החופשית את הטלפונים הניידים הראשונים, אחד מהם היה גם לעורך דין שבא לתווך בין המותווים לשליטים.
מדינת תל אביב החופשית, כזכור, היתה כעת טבועה מתחת למים, שגאו אחרי שנמסו הקרחונים, והגיעו עד ללטרון שהפך להיות חוף הארץ החדשה, אשר ים הקיף אותה גם מדרום וממזרח.
יצורים כמו המתורגמן נשאו את כל זה בתוך גופם. הם יכלו לתדר, לשדר ולגלוש ברשת הקוסמית, זה היה להם Built-in, והמתורגמן טען שלהרבה חיות בטבע יש את זה ממזמן, ורק האדם, בגלל הפיגור המוחי שלו, עושה עניין ממכשירים שהוא לא למד עדיין להכניס אותם לתוך הגוף, אבל ההתפתחות האבולוציונית שהיא גם טכנולוגית, עוד תעשה את שלה, כשנגדל. סטולי הגנוב הסכים איתו בהתלהבות. לצבי ועלוה היו דעות קצת אחרות, וגם לי.
היו למתורגמן מעין שתי בליטות – שדמו יותר לשערות שמנות משני צידי הראש שלו. הפנים השחורות שלו היו מלאות נחיריים, שאיתם הוא נשם, שידר וקלט. העיניים-העדשות, כדורים קטנים בלובן זרחני, היו קבועות לו אי שם בעומק שתי הנחיריים הקיצוניות ביותר שבשורה העליונה, קצת קרוב לקצה המצח הפחוס, שמעליו ביצבצו הבליטות. בקושי ראינו אותן. ארבע שורות הנחיריים העליונות לא הפסיקו להפיק צלילים, רעשים וצפצופים, ומתחת להן היתה שורה של נחיר אחד, שהתאמץ בשבילינו לתפקד בתור פה, שמנסה לבטא את המלים בשפה שלנו שהוא למד (ולמד לא רע. היה לו, כפי שכבר אמרתי, כשרון לשפות), ולא פעם היה המתורגמן עצבני על כך שהוא צריך להיות עם יצורים שמתקשים בתידור טלפתי. כי למרות שחפא לימד אותנו את הכל, לא תמיד הבנו.
מעל החזה היו למתורגמן שריונות מגינים לבנים שהתרוממו מעל לכתף ויצרו כמו צורה של צוארון. הם היו עשויים ממשהו דומה לשנהב שאנחנו התווכחנו בינינו אם זה טבעי או לבוש. מתחת לכל זה הוא חגר על פרוותו השחורה כתונת לוחמים ממשהו כמו צמר חום. הכחולה היא זאת שסיפרה לי שזה לא טבעי, וגם ראיתי את זה על גופיהם של יצורים דו רגליים אחרים במחנות הלוחמים, והסקתי שזה סוג של לבוש אופנתי, אצל אלה שההתלבשות היא אחת מתכונותיהם. בסך הכל לא היו הרבה כאלה.
פתאום התחשק לי לשאול את המתורגמן מה קורה עכשיו בכדור הארץ, אם הוא יכול לגלוש עכשיו לשם. ידעתי שהרבה מהמידע שסיפק לנו חפא על מה שקרה בשנים האחרונות בכדור הארץ, בא מהגלישות של המתורגמן. הוא קלט את הידיעות על האסון בכדור הארץ: השטפונות, רעידות האדמה. הוא גם ידע מתי יעזבו כוחות האופל את האזור, וגם על כל מה שהתרחש אצל בני האדם למדנו ממנו. הוא גם היה אחראי למה שלא ידענו.
התעניינתי מה קורה במחנה השבויים בחוף לטרון, שם נמצאים ריקרדו ואלה שנותרו איתו מאוטונומיית המותווים שנפלה בידי הקואליציה המשיחית. אלה היו החברים היחידים שעוד נותרו לי על כדור הארץ.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

3 תגובות בנושא “לפני ההשתלטות של האופל

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: