הפדרציה הבין-פלנטרית (3)

וכאן מתחלקת ההסטוריה של חבורת המחץ לשתי גירסאות:

לפי גירסה אחת, גירסת הזמן הרגיל, חפא אכן הגיע אלינו, אבל הכח שהבטיח בושש לבוא. אולי לא הצליח ידידו הכחול במשימתו להשתלט על הגלקסיה, ואולי הצליח, אבל כמו שקורה לשליטים רבים כשהם מגיעים לשלטון, שכח את הבטחותיו לחברו. לא יצא מכל הסיפור הזה הרבה, חוץ מזכרון מצעד המחץ שדרך להיטיו המשודרים, עברו רבים מהשדרים הטלפתיים המוצפנים שחפא וחברי חבורתנו שלחו זה לזה, מתי שלא התראינו.

לפי גירסת ההסטוריה האלטרנטיבית, בה ניסיתי לנבא בזמן אפשר את מה שהיה קורה לו היו תכניותיו של חפא מתקיימות.
לאחר שנים אחדות שבהן הנהיג חפא בהצלחה תכנית עולמית של שלום, השכלה ורווחה בכל כדור הארץ, הודח השליט הכחול בהפיכה שנעשתה במרכז הגלקסיה. כל המכשירים שעמדו לרשותינו הפסיקו לפעול וקואליציה של אופל גלקטי, בסיוע משתפי פעולה ארציים תאבי מלחמות והון, השתלטה, בערך בשנת 1985, על כדור הארץ ויצרה משטר של התנכלות והתעמרות כנגד רוב בני האדם. אולי מה שהיה תמיד, חוץ מהשנים של שלטון חפא, אבל קשה הרבה יותר, אכזרי ובלי ריכוכים, חוץ מבמובלעות דוגמת "מדינת תל אביב החופשית"***** ודומותיה, שם המשיכו "החיים הטובים" כאילו לא קרה כלום, והם היו טובים אף יותר. מקומות אלה היו קרובים לנציבויות השלטון הגלקטי בכדוה"א, ונהנו, זמנית, מטובו.

כל חבורת המחץ התפזרה והסתתרה, על פי הוראתו הנוקשה של חפא, לפני שנפרדנו בחוף הטלפתיה בכנרת, "להיעלם בפינות העולם" עד שיבוא הרגע שבו נוכל לשוב ולהיפגש. כל אחד מצא את עצמו לבד אי שם בעולם קשה ורודף. לא את הסיפורים של כולם סיפרתי, רק את סיפוריהם של צבי, של סטולי הגנוב ושלי.
עברו שלוש שנים, עד שחללית חילוץ ובה סטולי הגנוב, המתורגמן ועוד אנשי צוות מצאה אותי, כשמספר מותווה על מצחי, ולקחה אותי אל כוכב מדברי מחוץ לגלקסיה, שבו נפגשנו כולנו לבסוף עם חפא ועם כוחותיו של הכחול שמרדו נגד המשטר הגלקטי.
הצטרפנו אל הכוחות להסתערות כללית על הגלקסיה. הגענו לכדור הארץ ומצאנו אותו במצב של חורבן. איזורים שלמים שהכרתי שקעו בשטפונות ענק שנגרמה עקב המסת קרחונים שנגרמה במזיד ע"י כוחות קואליציית האופל, לפני שעזבו את כדור הארץ. גם שאר העולם לא נראה טוב יותר. רעידות אדמה הרסו את מרבית הבתים ובשטח שנותר מישראל קם משטר משיחי שכלא את המתנגדים לו במחנה מעצר ענקי על חוף לטרון.

כאן קיבלו אנשי חבורת המחץ אפשרות ורשות לפרוש מעלילת הזמן האלטרנטיבי ולשוב לזמן הרגיל, בו כל הדברים האלה עוד לא קרו. רק סטולי הגנוב, צבי, עלווה, וחפא נשארו איתי מכל החבורה בבתיו של כפר יווני נטוש, משם אספה אותנו שוב חללית החילוץ כדי להביא אותנו אל הכחול שמצפה לנו במיוחד, כפי שאמר המתורגמן, באותו כוכב לכת לבן, במרחק 10 שנות אור מכדור הארץ.

****מדינת תל אביב החופשית (1) ,(2), (3), (4)

הפוסטים הקודמים:
הפדרציה הבין-פלנטרית (1)
הפדרציה הבין-פלנטרית (2)

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

2 תגובות בנושא “הפדרציה הבין-פלנטרית (3)

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: