תשובה לטוקבקיסט ימנון (הקטע המזוכיסטי שלי)

מה רצו אדריכלי אוסלו? שיפור מצב הקיים בארץ הזאת. כולל רצון אמת בשלום. השאלה איך להשיג, ואם אפשר להשיג, היא שאלה אחרת (חלק מהסיבה שזה בלתי אפשרי היא כנראה קיומם של סיקריקים כמוכם, שכמו ששרפו את המזון בתקופת החורבן ההסטורי ורצחו את רבין בימינו, כך ימשיכו לעשות הכל כדי למנוע מה שסותר את עיקרי קיומכם הג'יהאדי)
מה אתם רוצים? עוד מלחמה, עוד חיזוק התנחלויות, חיי ג'יהאד לפי דת פונדמנטליסטית (ובכך אינכם שונים מחבריכם-שכניכם אנשי החמאס והג'יהאד). מעשיכם אם לא לאורך כל הדורות לפחות לאורך העשורים האחרונים, מוכיחים שיהדות שרוצה להיות אנושית חייבת להיבדל מכם (אינני יודע אם אתה "דתי" או לא אבל זה לא כ"כ משנה), גם אם בשם איזה ספר קדום ומנהגים משותפים שקיימים אי אלו דורות, אתם טוענים שאתם אחינו.
יתכן שיקרה מה שאתה מתאר. מבחינתי זה יהיה מוטציה סופנית שתביא אל קיצה את היהדות כפי שנוצרה, עפ"י הערכתי, כדי לנגף את הטבע החייתי שבאנושות, לשדרג את הקוף האדמי. זה הדבר שאחיך הרוחניים בגרמניה היטיבו להבין ממך – שאלוהים, אם קיים, הוא שמאלני. מעבר לזה שהנאצים הבינו טוב ממך מה זה "סמול" – אתה והם חושבים באותה צורה.
אם חס וחלילה והיה אם תצליחו להתנער מהיסודות השמאלנים בעם, כמו שהגרמנים התנערו מן היסודות ה"יודונוצרים" שזה בדיוק אותו דבר – נסיון, אולי נואש, של הטבע/אלוהים לשדרג את טבע הקוף האדמי – המדינה הזאת, ששמאלנים היו ראשוני מקימיה ונותני דמם עליה (זה שלי ניתן הפטור מלתת את דמי על מה שהפך להיות כיבוש ומלחמות שלום ההתנחבלויות, פטור שלא ניתן למשל לבנו של דוד גרוסמן – האם גם אותו תגרשו – זה לא קשור), במוקדם או במאוחר (ויותר מוקדם משאתה חושב) יקיץ הקץ על מדינת הג'יהאד שתכוננו כאן. לא רק בגלל שמעשיכם ימאיסו אותכם על העולם (כפי שקרה בתקופת הרומאים, כשבית המקדש חרב בגללכם).
גם מפני שלא רק אנחנו – השמאלנים שנותנים את האיזון הדרוש בכל מדינה נורמלית לטירוף שלכם – לא ירצה להיות כאן. רק הברארה תישאר – ואת יכולתה של זאת לשרוד לטווח ארוך, ראינו היטב, למשל במלחמה האחרונה בלבנון.
ורק הערה קטנה על בישארה, שכלאומן ערבי הוא לא כ"כ מעניין אותי – הבשורה שלו היא ויתור על מדינה יהודית. כשאני רואה אתכם, אני אכן מפקפק אם העם היהודי הכולל אותכם, מסוגל להיות בנוי למדינה, ואם זה באמת הפתרון שיש להלחם עליו.
(מתגובה 158 ואילך)

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

תגובה אחת על “תשובה לטוקבקיסט ימנון (הקטע המזוכיסטי שלי)

 1. עוד משהו בקשר להפגנה אתמול, שאני לא מצליח להעלות בינתיים אצל אשרי:
  ואגב, איפה המפגינים האלה היו כשאותו אדם שהפגנותיהם יביאוהו לראשות הממשלה, דרדר את מעמדות הביניים והגביר את העוני בישראל?
  הדבר מופנה גם ובעיקר לאנשים כמו האדון מאיר שלו, שהנפש כבר נקעה מלקרוא על גיבוריו הספרותיים העשירים וה"מצליחנים". גם בחירתו לכתוב בשנים האחרונות רומנים בהם הדמויות הראשיות הם אנשים הבונים להם וילות ונוסעים בג’יפים – בקיצור יאפיסטן הישראלית בתפארתה.
  גם האיש הזה בז לחלשים ו/או אלה שאינם מתאימים למודל המצליחן היאפיסטני, הם לא "ישראל" שלו, כמוהו כרוב "השמאל הציוני", וגם אותו אני לא זוכר ממש מתנגד למלחמה בימיה הראשונים. אז שלא ימכור לי עכשיו את הדיבורים היפים שלו – דיבורים של סופר מפונק של ציבור מפונק, שרוצה "נצחונות", לא להביט במראה ולראות באיזה חברה מפוררת הוא חי – ומי הוא האויב האמיתי (לסוכניו הוא הולך לתת את השלטון).

  ואגב, גם ביבי – לא מקנא בו אם הוא לא יספק לעם את האורגזמה שאולמרט לא סיפק, או את תחליף האורגזמה שהוא יודע לספק תמיד – ההסתה (ואותה הוא יד

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: