פחחחחח!

"מגיע לנו יותר" כותבים בכרזה שלהם, אלה שקוראים לבוא מחר להפגנה הקוראת להפיל את הממשלה.
נכון, מגיע לנו יותר, אבל כולנו יודעים מה נקבל.
שוב את ביבי, שוב הרחבת ההתנחבלויות, ואולי יותר חשוב מכך: תכניות של הרס חברתי מבוססות על אג'נדה של השמדת "המיותרים", חיסול סופי של מדינת הרווחה ומכירת מה שעוד נשאר לבעלי ההון, ושוב הסתה והסתה שהפעם, אף אחד לא מבטיח לנו שלא תביא לשפיכות דמים.
אני לא הצבעתי אולמרט. אפילו לא הצבעתי פרץ. כל מי שקורא אותי יודע מה הצבעתי, וגם מה חשבתי על המלחמה המזורגגת מהיום כמעט הראשון שלה, כשכל התקשורת וכל היתר שגיבורים כיום לטהר את הידיים שלהם מאולמרט ופרץ, מחאו לה מחיאות כפיים סוערות ולא חסר היה הרבה שיוציאו להורג את מי שרק צייץ משהו נגד המלחמה.
(עד היום אני חושב שוועדת וינוגרד היתה צריכה לחקור גם את הקלות שבה העם – בעיקר האליטות המובילות אותו – נסחף אחרי בהתלהמות והתלהבות כזאת אחרי ההרפתקה שהיא קודם כל ההרפתקה של חלוץ וחבר מרעיו מהצבא – ואולי זה נושא קצת גדול בשביל ועדת החקירה הזאת – איך תמיד אנחנו נסחפים אחרי כל הרפתקה של חבורת הבטחון הזאת).
אולמרט אולי יצטרך בסופו של דבר ללכת, אני לא מרחם עליו. אחרי וינוגרד, אני מבין אותו ואת הפוליטיקאים האחרים שנסחפו וסחפו אותנו למלחמה עוד פחות ממה שהבנתי אותם קודם. הקלות שבה הם נסחפו לכל זה נראית לי מזוויעה, חסרת הסבר. ייחסתי להם יותר תובנה.
אבל כרגע הוא עדיין, ובכל זאת, הרע במיעוטו, ויש לתת לו איזה צ'אנס ללמוד מהדו"ח, לתת לו לתקן. אנחנו לא צריכים בחירות עכשיו, שבגלל גל ואפילו הכי צודק של זעם, יחרבו את הכל.
לא ככה מזיזים ומשנים דברים.
הממשלה הזאת קמה תוך כדי תקוה חברתית לא קטנה. אחרי שנות הרשע וההרס של שלטון הליכוד, האופל הגלקטי, זוכרים?
נכון, קדימה זה גם הליכוד, ואולמרט תמיד היה ידוע כמושחת גם לאלה שרצו אותו יותר ממני. ירושלמים ידעו לספר מה קרה לעיר בתקופתו.
אבל זה בכל זאת לא היה אופל גלקטי מלא. יש נקודות לבנות. שחור מעורב עם לבן, כוונות טובות שאולי היה צ'אנס שעוד יצא מזה משהו. כבר לא ממלכת הרשע המוחלט כמו קודם.
עכשיו, בגלל ש"מגיע לנו יותר" – נחזיר את האופל! נביא את הפתרון הסופי על מדינת הרווחה, על החלומות שבגללם הלכנו לבחירות לפני קצת יותר משנה.

זה חוסר אחריות להשתתף בהפגנה הזאת.

ביבי אינו מושחת אולי כמו אולמרט, הוא משהו יותר גרוע ממנו. יש לו אג'נדה חיסולית שמכיוון שהוא ישר, הוא ילך איתה עד הסוף. (כמעט עד הסוף. בעניין ההתנחבלויות האמריקאים יטרפדו אותו. בהמשך המדיניות האנטי-חברתית, לא יהיה מי שיעצור אותו בחיסול השקט של חולים, זקנים, נכים, חד הוריות, סמולנים ושאר "מיותרים" וגם לא יהיה מי שיעצור אותו במכירת שאר המדינה לעשירים – עפ"י תכנית ועפ"י משנה סדורה).

מי שיהיה מחר בהפגנה, שתיהפך לעצרת של הליכוד והפאשיסטים האחרים שעה שנאומו הדמגוגי של ביבי יינשא ברמקולים, במיקרופונים, בעשרות אלפי ומאות אלפי מסכים ומקלטי רדיו, ימצא את עצמו נותן לזה יד, ימצא את עצמו שותף בהקמת מדינת ביבי השנייה.

אכן, מגיע לנו. יותר. (חזק! עוד! עוד!)

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

21 תגובות בנושא “פחחחחח!

  1. יא אללה שלכם, רק מכות אתם אוהבים.
   זה בטח מסביר גם למה בפוליטינט פעם ראשונה לא אישרו לי פרסום, כשכתבתי משהו על מיזם שמשקם נפגעי נפש.
   גם מסביר משהו על המצב של המדינה.

   אהבתי

 1. צריכה לחשוב עוד קצת על הדברים שלך –
  הרבה בלבול היה קודם
  ועכשיו הוספת מילים משכנעות שברגע הראשון
  מפחידות ומשכנעות. הולכת לחשוב עוד 🙂

  אהבתי

 2. אני מסכימה אבל אנחנו מדינה דמוקרטית וככה או ככה בסופו של דבר מתישהו יהיו כאן בחירות ואם ביבי צריך להיבחר הוא יבחר.
  העם מטומטם ולכן העם ישלם…

  אהבתי

 3. אתה מ פ ח ד !!!! קום עשה מעשה . הכי קל לא לעשות ולהתבכיין ולתרץ תרוצים פחדנים .

  אהבתי

 4. אולמרט וביבי- שניהם ביחד וכל אחד לחוד – מהווים סכנה להמשך קיומנו החברתי והביטחוני. ומה שיקרה כאן בחודשים הקרובים תלוי בגורמים רבים, אבל גם בנו!

  בקיצור, לא מסכימה איתך הפעם. אבל זה בסדר 🙂

  אהבתי

 5. לא יהיה ביבי. לא יהיו פוליטיקאים. נפלה החלטה אצל מארגני העצרת . למה לא הפגנה אין לי מושג 🙂 –

  עכשיו אפשר ללכת ולצעוק לאנשים האלה שיעופו לנו מהעיניים ומהחיים.

  אהבתי

  1. לא יהיו פוליטיקאים חוץ מעוזי דיין.
   ועדיין לא בטוח שיש סיבה ללכת (אולמרט-פרץ-ציפי יעופו ומי יבוא?)
   מוצאת חן בעיני תגובת מגיב אחד בהארץ שכתב מדוע הוא לא ילך:
   "אף לא קול בקורת אחד נשמע מן הצבור על עצם הרעיון הכושל והמטומטם של יציאה למלחמה כוללת בגין חטיפתם (שהייתה צפויה) של שני חיילים. כל הבקרות והמחאות מתרכזות ב-performance הכושל.
   אכן כועס הצבור ומתוסכל על כי הממשלה לא ספקה לו את הסחורה.
   בדיעבד ניתן לאמר כי טוב היה זה שהבצוע כשל. אין צרוף יותר חמור והרסני מרעיון רע עם בצוע טוב."
   בכל אופן הדיון הזה הוא רק לפרוטוקול. נראה לי שמבחינת מספר הנוכחים, זאת הולכת להיות האמא של ההפגנות אולי בכל תולדות המדינה.

   אהבתי

 6. צודק מאה אחוז. גם אני כתבתי על זה פוסט. אם לא אולמרט נקבל את ביבי, העם צמא לדם. אולמרט ופרץ אכן שני מוקיונים אך הם הרע במיעוטו.

  אהבתי

 7. ועדיין זו הפגנה פוליטית:
  שבה ידבר בין השאר עוזי דיין, ממונה מטעם עצמו להצלת המדינה ובהחלט פוליטיקאי.
  ועדיין זו הפגנה של אלה ש"לא נתנו להם לנצח במלחמה" והיו סובלים את אולמרט על כל שגיאותיו ועל כל שחיתויותיו, לו אך היה מספק להם את האורגזמה של נצחון במלחמה.
  ועדיין זו הפגנה מיליטריסטית, של עם מוכה עווית מיליטריסטית שלא בודק את עצמו איך הוא נגרר כל פעם לתת לצבא ולצבאיות לשלוט בו, ובמקום לבדוק את עצמו מטיל את האשמה והאחריות על הפוליטיקאים התורנים, במקרה אומלל זה אלה אולמרט ופרץ, המשמשים כאן (שוב, לא הצבעתי בעד שניהם) כשעירים לעזאזל.
  ועדיין התוצאה תהיה ביבי, ואז רבים מאלה שיהיו בהפגנה, יחפשו איפה להסתיר את עצמם. מבושה.

  אהבתי

 8. בחירות הן לא האופציה היחידה, בהחלט ישנה אפשרות שציפי לבני מחליפה את ראש הממשלה בקואליציה דומה לזו של היום. העצרת לא קוראת לבחירות – רק להתפטרות ראש הממשלה.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: