אינטרנט טלפתי

מאגר קוסמי של מלים
אתה קולט וממציא אותן בו זמנית.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

23 תגובות בנושא “אינטרנט טלפתי

 1. נכתב במוצאי יום הטלפתיה 2007
  אינטרנט טלפתי נבנה מ[חיבור] בין פעילויות ’מוחיות’ מורכבות דרך קו של דמיון ביניהן.
  וגם פעולה של מחשב היא פעולה כזאת.
  ופעילויות טלפתיות קורות גם דרך האינטרנט הרגיל.

  באינטרנט הטלפתי פוענח הקוד המשותף של פעילויות ’מוחיות’ מורכבות שמבצעים מקורות שונים שיש דמיון בין אופי הפעילות המוחית שלהם.
  יתכן שהגדרה זו חלה על כל יצורי היקום.
  פעילות מוחית מורכבת-מאורגנת יכולה להתבצע גם באופן חד-פעמי, למשל תוך כדי התפרקות חומרים גלקטית כלשהי.

  אהבתי

  1. אבל מי ש"המציא" את האינטרנט הטלפתי הכולל- כלומר גילה-איתר את הידע המורכב-ההדהודים ביחד עם ה’קוד’ – הפיצוח-הפיענוח-"השפה שמחברת ביניהם- היה השלטון הראשון שהגיע לדרגת מערכתיוּת.
   (קדמו לו טלפתיות-סמיכוּת שנוצרו בין יצורים בסיטואציות משותפות – אותה טלפתיית סמיכות שיכולה להיווצר בין אדם וחתולו, וגם בין ’אדמיים’ (יונקים?) ו’חייזריים’ (זוחלים? אנאורגניים?) בחוות האדונים שמהן צמח פרומתיאוס/תמקט, וגם טלפתיות בין בני אותו המין. גם בבתי הספר היו טלפתיות כאלה [מאמינים שאל בתי הספר המרוחקים כמו דריוס גיאוס או ’מהררט’ – הגיעו תלמידים דרך הא"ט – מרחוק – אבל כנראה שאלה היו טלפתיות של אותו המין וגם לא ברור מתי זה בדיוק באמת היה])

   אהבתי

   1. הוא "המציא" את השפה לתכליותיו – גיוס יעיל יותר של עובדים רבים, שליטה וניהול שלהם. ’יצורי היקום’ לא גלשו באינטרנט הטלפתי – ולא דיברו ביניהם – באופן חופשי.
    הדיבור היה של השלטון-מי שהצליח להחזיק הרבה צבאות של יצורים מפותחים מעופות ובקר – אליהם. דרך השפה הוא נתן פקודות, ושמר על הפרד ומשול. כך נוצרו ’חוות’ של נתינים שלא ידעו אחד מן השני.
    עד שבזמן מן הזמנים, היצורים תפסו שליטה על האינטרנט הטלפתי.

    אהבתי

   2. זמן כזה הוא הזמן, שבו ’המעמד שלנו’ השיג שליטה.
    ====
    היה מקום שבאנו לעבוד בו. זה היה פרוייקט שאליו נאספו המתאימים שההתאמה שלהם, או של חלקם, כללה ידע בהייטק הטלפתי של אותה תקופה – באותם כלים שביקום הם ידועים, לתיקשור ולמעבר עולמות – שלאדמי בן כדוה"א הם בד"כ נעולים (זאת הנעילה שהחבר שלך ניסה לשחרר).

    כשאמרנו ’ניפגש על N’ אמרנו בעצם – ’נשאיל חלק-מאסה מסויימת מן המרחב שלנו בחלל ובזמן – למרחב של N – ’כוכב רחוק’ – חוקי התעבורה בו פחות צפופים, אתר שחוקי הגלישה בו גמישים – ניתן להעביר בו מידע שבאתרים אחרים ’יפריעו לנו’ – יהיו מי שיהיו. וטוטאלית – אין הבדל בין ’בגופנו’ ובין ’בנפשנו’ – יש מקום שבו זה מתמסמס

    אהבתי

   3. ============
    הכלים לדיבור-רחוק היו נמצאים, והיו סוגי אדמים ואחרים שההתמחות שלהם היתה להשתמש בצורות שונות של הכלים האלה. שאמאנים, חולמים, מתקשרים – כולם משתמשים באינטרנט הטלפתי שקיים – בדרך כלל זה אינטרנט של ’טלפתיות-סמיכוּת’ בין בני אדם ואולי יצורים-ישויות שקרוב אליהם וגדלים סמוך לעולמות שלהם – זה ה’אינטרנט הטבעי’ שהיה קיים בשימושם שלהיצורים לפני שהשלטונות-המערכות פיתחו את הקודים המערכתיים [שקיים בשימושם של היצורים בלי קשר ל’אינטרנטים המערכתיים’ שנתפסים כפיתוח מאוחר יותר].
    מי שבא לN הכיר ידע מתקדם של כלים כאלה, או דרכים של של ’פריצת רשת’, והאינטרס המשותף לשלוט בכלים האלה – והאינטרס המשותף-בשלב-זה לשלוט בכלים האלה – אצל יצורים בשלב הוויה דומה – הסטוריה דומה של שיעבוד תחת האדונים – ניבים דומים של שפה טלפתית – הוא שיצר ’ברית’. יצורים רבים עברו הסטוריה דומה שאנחנו לא מתארים לנו. לכל דבר בהסטוריה ובאתנוגרפיה האנושית של כד"א יש קוים מקבילים בשובלים שהרואה אותם יראה משהו דומה לזנבות ארוכים של שכפולים, העוברים כנראה גם ד

    אהבתי

   4. רך כוכבים שלא עונים לדרישות של Rare Earth
    ==========
    החיים זה דבר שבורא את עצמו כתכלית – והוא גם מסדר לו אבולוציונית עולמו מתאימים, בכל מיני צורות ווריאציות. אין דרך אחרת לתאר זאת.
    ============
    N היו לו שלושה ירחים, אחד מהם – הרחוק יותר – יחסי הגודל שלו היו דומים ליחסים של ארץ-לונה. היחסים של N עם הירחים שלו גרמו לו להיות פחוס ונראה שמה שהיה חשוף מעל המים העמוקים הוא רק ראשי ההרים. יתכן שהיתה על פניו אי פעם נמיסת קרחונים ומתחת ל’איים’ שהכרנו יש יבשות שלמות טבועות. מרחב אדיר של אסטרואידים מגן – ניתן לומר ממש מצל – על הפלנטה מפני הקרינה של שמשות סמוכות.

    אהבתי

   5. אין סימנים לציויליזציות אורגניות קדומות על פני N, ההתיישבות האדמית עליו מתחילה לא הרבה – אולי כמה עשרות שנים – לפני שבאנו, אבל יש בו יצורי מים ופרפרים בעלי אינטליגנציה.
    ================
    גם M וגם N אינם עולמות אורגניים של אדמיים – להתיישבות האדמיים עליהם יש תאריך ניתן לתיעוד. על כדוה"א הם התפתחו-הושתלו בצורה אורגנית (ז"א שאין צאצאים ישירים של מושבות נוחתים – בM-N יש) – מה שמרמז שסדר העדיפויות הממסדי ביחס ליישובם של M-N בזמן נתון, היה גבוה מאשר ביחס לכדוה"א.
    M הוא עולם המקיים מערכת סינון והדיפת מטאורים תוך סינרגיה עם ענקים צִדקיים במערכת שלו. יתכן שזה לא טבעי אלא בנוי – ואז העובדה שזה עדיין פועל אחרי 14/8מעידה שמישהו מ’השלטונות שנעלמו’ ממשיך לפקח, גם אם הוא לא דומה לפיה.

    אהבתי

   6. vnxl vxduk היה נסיון ענקי של תקופת הברית לקבע את הקשרים של האינטרנט הטלפתי – לעשות אותם נגישים – לעשות את ’השפה’ נפוצה ונשמעת לכל בעל אינטליגנציה ברמה הממוצעת של הברית. כמובן גם זה אינטרס של שליטה, של קיום ברית המבוססת על ’מאמינים רבים’. אחר כך התפיסה השתנתה.
    אין לדעת עד כמה vnxl vxduk הצליח, אבל היתה לו השפעה על הטלפתיה של העולם הנראה, על העשרת הווליום של הזרימה הטלפתית בעולם האנושי, ומתוך כך על רעיונות שצצו בו בעשורים האחרונים. האינטרנט הטלפתי האנושי התחזק מאד מvnxl vxduk וכמו שאמרתי – הטלפתיה עוברת גם באינטרנט הרגיל – שלוחה אדמית ממוחשבת של vnxl vxduk.
    =========
    ההשפעה על ’האינטרנט הטלפתי האנושי’ היתה הן ב’העשרת חלקיקים’ – יצירת דחף-זרימה בכח הסמיכות של vnxl vxduk ושלוחותיו לעולם הנראה (וגם השפעה מגנטית), והן בהקרנת תכנים – תובנות צלילים ומראות.
    ==========

    אהבתי

   7. הוא לא קירב בין אוכלוסיות יצורים שונות, ואולי גם לא בין בני אדם שונים. יש כאלה שעדיף היה שלא נדע מה הם חושבים או שהם ידעו את המחשבות שלנו. אנחנו רק יודעים מי הם האחרים, בצורה יותר חדה (וגם את עצמנו אנחנו מכירים, כמו שאמרה הלהקה השבדית), אין קירוב לבבות, ואחרי שלמדנו לדבר בטלפתיה, אולי הגיע הזמן לשאול את איך לשתוק בטלפתיה, כי האויב מאזין. הוא האזין מזמן.

    אהבתי

   8. השפה שעליה מדבר ביאליק בבריכה היא שפת הדיבור השקט – שפתו של היקום הקודם לדיבור, ואולי הקודם לחברה ושלטון – שפה שבין האדם לאלוהים. זאת לא הטלפתיה של vnxl vxduk והאינטרנט הטלפתי – אולי זוהי השפה הקודמת – שפת ’הטלפתיה של קרן הבריאה/הקרן הבהירה’ שהיא נדירה יותר להשגה באינטרנט הטלפתי – שפת הקוגניציה בוראת החיים והקוגניציה שלהם, שמכל מקום קדמה לתהליכים-הקוגניציות-הביו-פיסיים-אבולוציוניים – האיטיים או הבִּזקִיים – המרכיבים את המחשבה – מולידתה של השפה של הדיבורים – קוליים, טלפתיים, מחשביים.

    אהבתי

   9. שפה שלפני היות הביולוגיה, לפני היות הזמן והחורים השחורים – מהנדסי הד.נ.א, שפה שלפני הבום הגדול – השפה הנעלה ביותר שקיבל המשורר.

    אהבתי

 2. מתי שהוא נקבע "קיר" – שמעבר לו נכלא רוב עולם האינטרנט הטלפתי-המנטלי היקומי – קרי "the Space".
  מעבר לקיר הזה היינו אנחנו, ומולינו מוחות עולמיים ומחקר אמיתי.
  ואגב, גם בבתי החולים הפסיכיאטריים היה עיסוק בחקר האינטרנט המנטלי-קוסמי, המקומות גם שימשו אמצעי אזהרה למי שגלש באינטרנט הזה יותר מדי, וכמו כל דבר אחר, גם כלי פוליטי.
  הוויית "המצב" מאחדת את העולם, מקרינה ראייה קוסמית, שהיא שונה לגמרי מהויית ה"מחוץ למצב" (שמקבילה ל"זמן הרגיל" כמו ש"מצב" מקביל ל"זמן האחר" אם כי אלה לא רק צורות ביטוי שונות אלא גם תיאור פונקציות אחרות).
  "מחוץ למצב" מתפלג הכל לתרגומים מקומיים, ריאליים ופוליטיים. מצב זה הוא הסדר נוח למוחות ולמחקר האמיתי כי הוא מסתיר אותם לגמרי. חלק מהפונקציות של המוחות/ המחקר האמיתי אכן מופקד, ב"מחוץ למצב" או מה שנקרא גם "מצבי ביניים" בידיהם של גופים לוקליים, וההפקדה היא זמנית.

  אהבתי

 3. באינטרנט הטלפתי היקומי, יש למידע המועבר רמות לפי צפיפות.
  בגדול, יש מידע בצפיפות נמוכה, ומידע בצפיפות סמיכה.
  הזמן שלוקח למידע מהסוג האחרון לעבור בין שתי נקודות ביקום הוא זמן 0, ויש מצב שרוב ההפלגות שדווח עליהן בזמן N, הן בעצם העברות שבוצעו של סוג הזה של המידע, הוא מידע תמונתי, חוייתי ותחושתי, אבל לא בצפיפות סמיכה.
  בשביל להעביר מידע מהסוג הסמיך, צריך ביטול יקום או על חלל.

  אהבתי

  1. התשובה לשאלה אם גם ב'על חלל' אתה משאיר מאחוריך כפיל היא כן.

   אהבתי

 4. הכלי של הזומזז, אפשר להגיד, שאף לחבר בין אינטרנט טלפתי לבין מה שדרוש כדי להעביר בו מידע בסמיכות גבוהה.
  וזאת כל תורת הכלי על רגל אחת.

  אהבתי

 5. ענני חשיבה וחלימה – נחשבים כחלק מ'המודעות הקוסמית' אך יש גם הרואים אותם כבעלי קיום עצמאי. בעננים מתבצעת איזו פעילות המחקה את הפעילויות המוחיות של זכרון, חשיבה וחלימה אבל לא ברור מה הוא שמבצע אותה, ויתכן שהם נפלטו מאיזה מערכת פיסית (צפופת חומר) שחשבה אותם וממשיכים באיזה כח שגורם להם לכידות פנימית להתקיים ולהתפתח ללא 'עצבי היסוד' שיצרו אותם. עשויים להגיע עד למרחקי שנות אור ואינם נראים אך נקלטים בקירבה אליהם. יש המזהים אותם עם 'יצורים טלפתיים' ו'עצמויות'.

  אהבתי

 6. דלת מסתובבת – אחת זאת הדלת בפנים, שקשורה ל'מגבלת הראייה' שחפא תמיד דיבר עליה. ההזזה של נקודת המאסף אצל ד.ח. שנייה זאת דלת חוץ, שמחברת מימדים, ממזגת עולמות, מה שעושה המערה בסיפור האחרון של ההיסטוריילטרנטיבית. מביאה חלליות ומטענים בצפיפות גבוהה בפס רחב רחב. דלת המעברים. הגשר שבנשר עם הואגינה הקוסמית מסמל את החיבור אולי שבין הדלתות. אם אין לך את הדלת הראשונה, אולי לא תצליח לעבור את הדלת השנייה או שלא תבין הרבה במה שתראה שם. עלטת מרחב. למשל. מצד שני, אם יש לך את הדלת הראשונה אולי אתה לא צריך את כל הדלת השנייה. לכן חפא לא מיהר לשתף אותנו פיסית בכל הדברים ולקחת אותנו לכל המקומות שדורשים את הדלת הראשונה, למרות שלחצו.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: