ארבע הדרכים לנסוע בחלל

חפא סיפר לנו על ארבע דרכים קדמוניות שנודעו לאדמיים, שבאמצעותן פתרו את בעיית מהירות האור, המקשה על התעבורה בין עולמות רחוקים בחלל.
"ארבע הדרכים לנסוע בחלל", הוא קרא להן:
הדרך הראשונה היתה הדרך של ביטול היקום הזמני, אותה גילו תמקט והעבדים המורדים בחור השחור, אליו השליכו אותם האדונים עם חלליתם.
אבל אל מההררט המרוחק, אליו הגלו תלמידיו של תמקט אותו ואת ממטו, לא הורשו חלליות להתקרב, ולא היו שם אמצעים וחומרי גלם לייצור החלליות המתאימות. כדי לבצע את מדיטציות ביטול היקום שהיו מוכרות להם, היו תמקט וממטו זקוקים למהירות התאוצה של החלליות האלה.

לתמקט לא היה חשוב בכלל איפה הוא יהיה. ברבות הזמן, הוא קשר קשרי ידידות עם הטבע העויין של הכוכב מההררט, וגם מצא מקורות מזון, מלבד האספקה שהיתה מוצנחת מדי שנה (על פי הזמן הגלקטי) מחללית שהורשתה להתקרב לשם כך. הוא וממטו בנו לעצמם משק בית בצל אחת מחבורות העצים הכהים, הנמוכים שמילאו את העולם. הם לא התגעגעו אף פעם אל העולמות שמקודם.
אבל היה חשוב לו להעביר את הידע הרב שהיה ברשותו, להעמיד תלמידים.
הוא היה חייב למצוא דרך חליפית לדרך של החלליות.
והדרך הזאת, היתה דרך הטלפתיה.
יש אומרים שהעצים, אשר סוככו עליו כבית, הם שגילו לו אותה.
אחרים אומרים, שהוא ידע אותה תמיד. יש אפילו כאלה שאומרים, שהאדמי הקדמון לא הכיר דרך אחרת לדיבור.
(ויש כאלה שמיישבים את שתי הגרסאות בכך שהאדמים הקדמונים דיברו טלפתיה ביניהם, אך לא ידעו לדבר בה עם מה שמחוץ לעולמם: דוממים ויצורים אחרים)
תמקט שאל את עצמו עד לאן יכולה הטלפתיה להגיע, כמה מרחקים יכול לחבוק שיגור של שדר אחד, ותוך כמה זמן מגיע השדר אל יעדו.
ואז נתגלה לו העיקרון הראשון בתורת הטלפתיה:
"המחשבה היא הכח המהיר ביותר".
העיקרון השני, התגלה לו גם הוא די מהר:
"לטווח המחשבה אין גבולות".
שני עקרונות אלה, נחשבים עד היום כעקרונות הבסיס של האינטרנט הטלפתי על רמותיו השונות: הגלקטית והעל-גלקטית.
תמקט היה ראשון הגולשים בו, מבין האדמיים לפחות.
הוא שידר את דבריו למרחקים, וקלטו אותו בכל המרחקים, ברגע שהוא שידר. והוא ידע שקולטים אותו, כי שאלו אותו שאלות והוא ענה מיד תשובות. במשך הזמן גם למד את זהויותיהם של תלמידיו הקבועים, את רובם לא הכיר מעולם. הוא הרגיש אותם, ועם הזמן למד גם לזהות את תוי פניהם, ולהכיר את נוף העולמות שמסביבם, עולמות שחלקם נמצאו במרחק מיליון שנות אור ממנו. כל מחשבה המשותפת שעסקו בה אדמיים שונים, יצרה ברגע היוולדה זמן משלה – זמן הטלפתיה, בו בטל המרחק.
הדורות הבאים למדו ולימדו גם, שעם כל שיגור של מסר טלפתי, משגר השולח משהו מן המסה של עצמו, שהוא בעל ערך פיסיקלי. משהו מגופו נוסע, עוקף את מהירות האור ונמצא, ממש, בעולמות האחרים.
הטלפתיה, היא הדרך השנייה לנסוע בחלל. דורות מאוחרים שכללו אותה עד כדי יכולת להסיע את מלוא עצמיותם וגופם ממקום למקום.

פוסט זה מתורגם ומורחב.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

10 תגובות בנושא “ארבע הדרכים לנסוע בחלל

 1. בביטול יקום מתבצעת העברה של כל הכּוּלִיוּת. טיסה במהירות האור היא השיטה הידנית של זה. יש דרכים יותר משוכללות, אך כמובן נדירות.
  המרה לא מכריחה להעביר את הכל, יש החלפת אטומים ואפשר בתכתובת וגוגל ספייס טלפתי להגיע לכל אזור. זאת מן הסתם הדרך הנפוצה והזמינה יותר, אך מכיוון שהגוף הוא שדה הפעולה של ההמרה, המחיר יכול להיות גבוה יותר. ומכיוון שהשיטות מבוססות על החלפה, בכל מקום שעזבת אתה משאיר בעצם כפיל. בדרך כלל הכפילים מתפוגגים.
  https://radiofonia2012.com/2009/05/22/%d7%91%d7%99%d7%98%d7%95%d7%9c-%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%9d-%d7%94%d7%9e%d7%a8%d7%94-%d7%a9%d7%aa%d7%99-%d7%94%d7%93%d7%a8%d7%9b%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%a2%d7%99%d7%a7%d7%a8%d7%99%d7%95%d7%aa-%d7%95%d7%99/

  אהבתי

 2. Another way is the conversion, the exchange of particles between bodies in the distance. Some see the telepathic way as a kind of conversion. With the abolishing of the universe all wholeness is transmitted.
  Conversion does not force the wholeness to be transmitted, it is a kind of exchange of atoms in the correspondence. This is probably the more common and more accessible way, but since the body is the field of action of conversion, the price can be higher. because all the methods here are based on conversion, wherever you left you basically leave a duplicate.
  The doubles usually fade away, over time.
  The fourth way, considered the newest, is called the "Shrinking of the Universe" or "The Lone Atom."

  אהבתי

 3. אולי מכיוון שאין מאוחר ומוקדם, לשיעורי הטלפתיה האלה של תמקט ראוי השם הידוע כ41 שנה – זום זז.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: