כל זה עובד בשביל אינסטנציות יותר גבוהות, שאת רובן אנחנו לא מכירים

חפא אמר לנו שמלחמות פורצות כדי להזין את התבונה הגלקטית, ושהן תוצאה של מה שהוא כינה ייחום קוסמי.
גם
חפא, שזכה להכיר עולמות מפותחים יותר וגבוהים משל האדם הכדור-ארצי בהיררכיה הקוסמית, וגם השתתף בעצמו במלחמות של מערכות מורכבות יותר מהמערכות שאנחנו מכירים, לא הצליח להבין את כל המלחמות האלה לעומק.

אולי מפני שלא הספיק לסיים את לימודיו בבית הספר הגבוה של הגלקסיה. שתי עונות של הפלנטה שבה נמצא בית הספר הוא למד (מקביל כנראה לשלוש שנים אצלינו), וקיבל רק משהו שמקביל לתואר ראשון, לפני שהמלחמה הקוסמית הגיעה אליו בפעם השנייה מאז נחטף מכדוה"א בידי חוקרי הגורים.

אבל הוא הספיק ללמוד, שהחיים הם דבר שנוצר במקור במרכז הגלקסיה, איפה שבורות אופל עצומים (שכאן מכנים אותם חורים שחורים) בולעים וסופחים ללא הרף את כל חומרי היקום שנוצרו מאז המפץ הגדול.
מיליוני ערפיליות, שמשות וכוכבי לכת נשאבו ונתרסקו בעוצמת הכבידה של הבורות במשך מיליארדי שנות היקום, וכל זה העשיר את הבורות שבמרכז הגלקסיה ביסודות כימיים לאינספור, שנצרפו בכור היתוך של אבני בניין קוסמיות, ובכור היתוך זה היה מספיק חומר למולקולות יוצרות חיים.
מוריו של חפא לימדו אותו, שמרכז הגלקסיה הוא ים אינסופי של מולקולות שנושאות איתן חיים, וגם
תבונה (שהיא צירוף של יכולת חושית וקוגניטיבית שהתפתחה מסביב למולקולות ולחומרים שהקיפו אותן, למרות שהן לא התגבשו לגוף עם איברים כמו מוח ועצבים, אלא השתמשו ברטיטות המקיפות אותן בתור חיישנים), ולכן יש כאלה שמגדירים את מרכז הגלקסיה כחייזר ענק של תבונה, וזוהי התבונה הגלקטית, שהיא מוארת וחשוכה כאחד.

לנו הסביר חפא, שמשיכת הכבידה העצומה שיש לבור האופל שבמרכז הגלקסיה, היא שקובעת את צורת הגלקסיה שסביב לבור, את מסלולי הכוכבים ויחסי הכובד בין המערכות, וגם השמש שלנו וכל עולמותיה נעים במסלול שמסביב לבור האופל.
הבור האפל שבמרכז הגלקסיה ממשיך גם כיום להיות רעב לחומרים, והחייזר התבוני שבתוכו צמא לעוד תבונה, לידע מועשר שמופק על ידי מוחות מפותחים כמו של המין האנושי ושל מינים יותר מפותחים ממנו שיש ביקום.
החיים האנושיים, על ידי הנסיון שלהם, מייצרים את הידע הזה, ומלחמות מייצרות חלק עיקרי בידע, שיש לו ביטוי אנרגטי שככל שהוא מצטבר, הוא נעשה מאסה קריטית. למלחמה מגוייסת עוצמת האנרגיה האנושית הרבה ביותר, המלחמה ממריצה פיתוח דרכים לנצחון, להשמדת האויב, או להישרדות, וכל זה מתגלם באנרגיה שיש לה
איכות תזונתית עבור החייזר התבוני שבמרכז הגלקסיה.

החייזר התבוני רעב תמיד, יש שעות שהוא רעב יותר, ויש שעות שהוא פחות, אבל תמיד הוא רעב, ובבתי הספר הגבוהים קוראים לזה ייחום קוסמי.
כדי להשביע את הייחום הקוסמי הזה נוצרנו כמו שאנחנו: חושבים, מתנסים, כואבים, תוהים, יוצרים. וכמונו דומים לנו שעוד לא פגשנו – נוצרנו בשביל להיטרף ולהזין אנרגטית את החייזר התבוני. וכשהייחום הקוסמי מספיק גבוה פורצות מלחמות.
לחפא היו ויכוחים קשים עם מוריו בבית הספר הגבוה, אשר אמרו לו שמלחמות הן חוק טבע. הן לא באשמת מישהו, וכשמגיע הרגע, אין הרבה מה לעשות כדי למנוע אותן. אולם אחד מהם אמר לו שהיחיד, כפרט הבלתי חשוב, יכול לפעמים להציל את עצמו מהן.

חפא הבין שבכל מקרה האדם בכדור הארץ, שהוא רק אחד ממיני האדמים ביקום, ולא הותיק שבהם, הוא חולייה אחת בשלשלת המלחמות המתפתחות ללא הרף ביקום. בינו לבין התבונה הגלקטית ישנו מידרג היררכי של מאות אלפי קבלני משנה, המועשרים גם כן מן התהליך האינסופי שבו סופח הבור השחור שבמרכז אנרגיות וחומרים מכל הגלקסיה שמקיפה אותו. גם קבלני המשנה האלה מתעשרים מן המלחמות של האדם.
בעולם של כדור הארץ, קבלן המשנה הכי גדול שאנחנו מכירים הוא ארה"ב, שיש לה גם קבלני משנה קטנים, וישנם גם
חייזרי על, התאגידים. גם צבאות הם סוג של תאגידים. ביקום, יש קבלני משנה גדולים מהם, שאנחנו לא מכירים, וגם מלחמות, שהמלחמות שאנחנו מכירים, הן בדרך כלל רק סעיף קטן שלהן. חפא אמר שבמלחמות הגבוהות משתתפים גם כוחות הטבע.
ואת רוב המלחמות שבהן אנחנו שותף זוטר, לא נצליח להבין, גם חפא לא הצליח, אך דבר אחד הוא למד: תכליתן העליונה היא להשביע את החור השחור הרעב תמיד בתפריט של חומרים ואנרגיות מהגלקסיה, שאנרגיית התבונה האנושית תופסת בסה"כ אחוז די קטן ממנו אך יש לה כנראה איכות משלה.


את כל זה הספיק חפא ללמוד, עד שגברה המלחמה סביב לכוכבים שביניהם נמצא בית הספר, וחפא החליט להתגייס אל מסדר לוחמי הקרן הבהירה. היה לו עניין אישי לשחרר את הכוכב המדברי מן היתושים הסנולימים, הוא גם האמין שהמעט שהוא יכול לעשות, כלוחם של הקרן הבהירה, הוא לעזור, במקומות שבהם זה אפשר, בשחרור התבונה הגלקטית הטובה מתפיסתה של תבונת האופל, פעולה שאיננה נגמרת אף פעם.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

22 תגובות בנושא “כל זה עובד בשביל אינסטנציות יותר גבוהות, שאת רובן אנחנו לא מכירים

 1. נשמע מדויק. ודי מעניין. גם מוזר, צריכה לבדוק עוד פוסטים פה.
  וגם יש לומר, אתה נכנס לרשימה הזעירה של כאלה שאני מצליחה לקרוא עד הסוף- זה ממש נדיר!

  אהבתי

 2. OK, בערך גיחה רביעית שלי כאן, אני מתחילה להבין מה קורה פה… עוד לפני שהתחלתי להבין ידעתי שאני מסכימה (חוץ מרגע אחד שנתקלתי פה בתכנים קצת מרכז-ימניים, אם אינני טועה), אבל אם כבר מסכימים עם משהו – אז למה לא להבין אותו? באותו מחיר.
  מעניין פה, הישאר במרחב המוגן, אני עוד אשוב אליך….

  אהבתי

 3. אם נצא מהדעות הקדומות שלפיהן:
  1. חיים זה דבר שמוגדר רק בד.נ.א.
  2. חייזרים גרים מחוץ לכדור הארץ.
  נגיע למסקנה שיש חייזרים על כדור הארץ שחיים עליו, וחלק מהם נגדינו, או שהם מתפקדים כשוטרים בהיררכיה של חור שחור.
  גם מערכות חברתיות, מוסדות, גופים, ארגונים, תאגידים, כל אלה חייזרים שהם לרוב נגדינו, בשעה שהמוחות וראשי הסחבקיאדות (כולל בוסים, מקומות עבודה, חברות כח אדם) נמצאים איתם בברית, מקבלים מהם את השומן ואף מושלים בהם.

  אם נדמה את הפלנטה שלנו למחנה ריכוז קוסמי, וזה מה שהיא, שוטרי החור השחור (ההיטלר הקוסמי) אינם המוחות אלא אותו סוג של חייזרים – אנחנו קוראים לזה "מערכות" ועוד שמות ואפילו חושבים שהם לטובתינו. "המוחות" – כל הסחבקיאדה לדרגותיה ואלה שעומדים בראש הפירמידות – הם בגדול היודנראט, זו הסיבה שמאחורי המסכות שיש להם מדי פעם, ההחלטות שלהם כמעט תמיד הן בכיוון הרע.
  אחד היתרונות במצב מלחמה – שאין את המסכות האלה. מלחמות הן מצב שבו מתאפשר לנו באופן נדיר לראות את האמת.

  הפעולה של "כוחות הגנת החברה" – האינתיפאדה נגד האור – מתבצעת כל הזמן במקביל בתאים לוקליים

  אהבתי

  1. הפעולה של "כוחות הגנת החברה" – האינתיפאדה נגד האור – מתבצעת כל הזמן במקביל בתאים לוקליים של המערכת הכדור-ארצית. קרי: בכל מקום עוסקים במצוד אחר חריגים וסילוקם, העלמתם, והשיטות משתכללות. המצוד נעשה לשמו ולשם החור השחור, לא לשם הגנת פרטי החברה באשר הם פרטים, גם כשהם מאמינים, ולרוב הם מאמינים, שזה נעשה להגנתם. המצוד נעשה גם בידי האזרחים, מורדי האור הקטנים, ואין זו "אינתיפאדת השכל" של כדור הארץ/ מלחמת העצמאות האנושית. זו תגיע כאשר רוב שמהווה מאסה קריטית בקרב האדם, ואינני יודע אם הוא מסוגל בכלל לצבור מאסה כזו, יבין מי הם באמת החייזרים ששולטים בו ומקריבים אותו לתהליך ההזנה הנצחי של החור השחור, ומי הם משת"פיו. אולי לשם כך טוב שיהיה תמיד שלטון ימין, כי השמאל טוב יותר בשקר ובהרדמה.
   לא בטוח שאם אנשים יקראו דברים כמו שאני רושם, הם יעשו את הדברים הנכונים, הכוונות הטובות עשויות להוליד שטויות רצחניות, כמו שקרה עם רוב הדתות ורוב תורות "שינוי האדם". ההארה זה דבר שיבוא, או שלא יבוא

   אהבתי

   1. α היא הבינה של החיים שלפני הDNA, לפני שיטת השכפול העצמי.

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: