מיקבץ של תגובות נבחרות

לטוקבק של אתמול:

"אנטישמי יהודי לתפארת. לפחות מתנסח כדבעי…" (simplicissius, תגובה 5)

"מעטה הצביעות יותר כבד ממה שנדמה להצבנ"ע והרפואה רחוקה מרחק עידנים כי כל אימת שנחשף טפח מ"ליבת הרוע… שהיא היא הציווי מדאורייתא" (אכן, הגדרה מזוקקת) יש מי שדואג לכסות טפחיים ממנה. חכה הצבנ"ע, עד סוף היום יגיעו הטייחים עם השפכתל ויפטרו את דברי הכפירה ב"שנאה עצמית" "אוטו-אנטישמיות" ושאר תשובות אולטימטיביות של הנאורוזה היהודית. הצבנ"ע כתבת מבוא קצרצר לתולדות העם היהודי, רק ברשותך תיקון קטן-גדול; ליבת הרוע היא קודם תמציתה של היהדות ולפני שהייתה תמציתה של הישראליות, כלומר, יש עדיין מקום לתיקון והתיקון לא יתחיל לפני שנפריד באופן מוחלט, חד וברור בין הכנסת לבית הכנסת. רק אז, אולי…אחרי דור או שניים." (ריש גלי, תגובה 8) ואכן עוד לפני סוף היום הם הגיעו.

"שפה גזענית/פרונוגרפית , הוא הכותב רצה לעשות רושם של איש משכיל אבל הוא שפך את מררתו בצורה גזענית , העיסוק בשפיך זו החצנה שוביניסטית אלימה וגזענית שבהחלט ראויה לעיתון ולכותב . האם שפיכה מוקדמת כזו היא תקלה יצוגית?" (שפיכה מוקדמת, תגובה 12)

"עם מודרני זו מחמאה?" (ים, תגובה 20) שאלה שאין לה פותרים.

"תוקם אנדרטה מיידית למי שכתב את זה. ויפה שעה אחת קודם…הסתייגות היחידה שלי זה ששרון אפילו לא חידש הרבה – גולדה ובגין היו גרועים יותר." (גרגמל המקלל, תגובה 39) תודה, גרגי, אך עוד לא נרצחתי..

"השימוש הנרחב ב"אנחנו" מסגיר שהכותב הוא בעצם מעריץ נלהב של יאיר לפיד." (אודי, תגובה 42) מעריץ של לפיד? אני??? אשכרה העלבתני.

"אנחנו אוסף של אספסוף" (אופיר, תגובה 61)

וההתחרפנתם שבלעדיו לא יאמינו שכל זה היה: "האם התחרפנתם?!!!!! במה אתם דנים??? כתבה זו מהווה ביטוי מובהק לשנאת חינם ולבורות ופופוליסטיות הכה אופייניים לניאו נציים בכל העולם… מדהים איך יתכן שטינופת מסוג זה מקבלת פרסום באתר העיתון ראשי בארץ????" (א.ק., תגובה 74)

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: