מילון ההסטוריה האלטרנטיבית: האות א'

אבק הכוכבים
אגירת חלומות*
אדמי דבורה
איש הדבור*
אינטרנט טלפתי

אבק הכוכבים
הכוכבים והגלקסיות נוצרים מאבק עשיר בחומרים הנמצא ביקום, אבק ששרד ממפצים קדומים וכוכבים שמתו.
כל החומרים היוצרים חיים מפוזרים באבק זה, וגם סוג של מחשבה ותודעה מצוי באבק הכוכבים, בלי שהם מצליחים להתגבש לכדי ישויות אינדיבידואליות בעלות מבנה שאנחנו קוראים להן יצורים חיים.
אבק הכוכבים מרגיש, חש, נושם את החומרים שסביבו, חושב ויש בו אפילו רציות. חלקים ואזורים שלו נבדלים אחד מהשני, אבל הם לא מתארגנים ומתגבשים לכדי גוף וזה מה שמבדיל אותם ממה שאנחנו קוראים יצורים.
כדי להפוך ליצור צריכים חלקיקי האבק להפוך לתא אורגני או להתביית על ישות אורגנית קיימת.
כוכב לכת הוא ישות אורגנית גדולה שאבק כוכבים מנצל כדי להתארגן על פניה לכלל יצורים, אך יצורים מתהווים גם מחוץ לכוכבי הלכת, ודוגמה אחת שהבאתי היא של
הדואים הטבעיים, שיש כמובן מי שמשייך אליהם את כוכבי הלכת עצמם.
יש מי שטוען שלמרות שאין לאבק הכוכבים גוף, תהליכי החיים המתקיימים בו מצדיקים את הגדרת החלקים והאיזורים השונים שלו כיצורים, פריטים חיים או קדם יצורים. יש עדויות לאזורי אבק כוכבים בעלי זהות חושבת, שמתקיימים אלפי ומיליוני שנים. כך גם התייחסו אל אבק הכוכבים פקידי הרישום של הפדרציה, כאשר ספרה את האזורים שיש בהם חיים בתחומה, וניסתה לרשום את מספר הפריטים החיים.
היצורים השייכים לאליטות של הפדרציה, נהגו להשתמש בשם "אבק כוכבים" בהשאלה לכלל הפריטים החיים בעלי זכות ההצבעה בפדרציה, ואין לבלבל בין שתי המשמעויות.


אדמי הדבורה
יש ביקום כאלה שמאמינים, שהמין האדמי, אביו של המין האנושי, נוצר מאדמֵי-דבורה מכונפים, שהיו מעט גדולים מדבורים אבל קטנים מגודל האדם. מלבד כנפיים היו להם משושים ועוקץ, ותוחלת החיים הטבעית שלהם היתה בין 4-6 שנות ארץ.
ידוע שבזמן קדום הוחזקו אדמי דבורה בכוורות, ויש סוברים שהאנרגיה המוחית שלהם נוצלה בכוורות אלה בידי אדונים, שבעצמם לא היו מפותחים אך השתמשו באינטליגנציה הטבעית של אדמי הדבורה ליצירת דברים מתוחכמים כמו ערים ואף חלליות.
יש כאלה שסוברים גם, שאדמי הדבורה הוכרחו לצלול עבור האדונים אל תוך חורים שחורים, כדי לדלות משם אנרגיית אינטליגנציה המיוצרת בחורים האלה באופן טבעי.
לא כולם ביקום מקבלים את התיאוריה לפיה אדמי דבורה אלה הם אבות המין האנושי, אך אלה המאמינים בה, ובהם בני מסדר רחפני הדבורה הראשונה ואחרים, ובהם חפא, מאמינים שהתפשטות המין האדמי-אנושי ביקום התחילה כתוצאה מ
מרד קדום שמרדו אדמי הדבורה באדוניהם, שכעונש עליו הושלכה חלליתם לחור שחור שבו היו צריכים לשרוד באמצעות הגעה אל יקום אחר.


אינטרנט טלפתי
הא"ט, או הטלפתינט הוא הרשת הטלפתית של היקום, והוא כולל כמה רמות.
הרמה הגלקטית הבסיסית, היא הנפוצה ביותר ואליה מחוברים רוב היצורים שהתחברו לטלפתינט. קוראים לה גם "הטלפתיה של הקולקטיב החייזרי".
הרמות העל גלקטיות כוללות את הטלפתיה של קרן הבריאה וטלפתיות נוספות קדמוניות לטלפתיה הגלקטית, וחפא טרח במיוחד ללמד אותנו לתקשר איתן במפגשי
המשולש הסגול. הן כוללות גם את הטלפתיה הישירה של התבונה הגלקטית, זו שצבעה הסגול הפך לסמל המפגשים.

קיבולת המוח של רוב האדמים של כדור הארץ אינה בנויה עדיין להתחבר ישירות לטלפתינט המהיר של הגלקסיה, ועל כן נזקק כדור הארץ לחיבורים מיוחדים אל השרת הראשי שבמרכז הפדרציה, ובניית החיבורים האלה היתה הדבר הראשון והעיקרי שעשינו במשך חודשים רבים מן הרגע שקיבל חפא את תפקיד ניהול התכנית של חיבור המין האדמי של כדור הארץ לרשת הגלקטית.

* עוד טרם עודכן yet.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: