אפילוג

הברקים שהעמיד לרשותנו הכחול, מנהיג המרד הגלקטי, היו על ידינו, מוכנים ללבישה.
כשיסתיים כאן הטקס, עם לחיצות הידיים והתחככויות הפרידה עם בעלי בריתינו הגלקטיים בכוחות הכחול, נלבש את הברקים, איתם ניירה חזרה לגלקסיה.
בתוך שבריר שניה אנחנו נעבור חזרה דרך מרחק שלקח לנו שנים (מי ידע כמה) לעשות אותו עד כאן. אנחנו נתאחד עם הברקים. אנחנו ניהפך לברקים בעצמינו כשנחדור אל לב הגלקסיה, כחלק מן המתקפה הסופית על כוחות האופל שלקחו מידינו את הגלקסיה.
חפא יתייצב בקצה מבנה הברקים המוביל. הוא יתן את הפקודה, וינחה אותנו לאן להגיע.
אני מחזיק את הברק הנלבש שלי, חושב אם כדאי למדוד אותו קודם. לידי עומדים, עם הברקים שלהם, הצבי וסטולי הגנוב. הצבי שואל אותי אם לדעתי ינחית אותנו חפא שוב בכדור הארץ, או במקום אחר בגלקסיה. אמרתי לו, שבמידה רבה זה תלוי ברצון שלנו. חפא מכיר אותנו הכי טוב.
יצור קטן, ירוק וקופצני מתקרב אלינו. גם הוא איבד את הגלקסיה שלו? לא, הוא רק מתעתע מתחזה. יש כאן הרבה כאלה. אנחנו מתעלמים ממנו.
פתאום אני שם לב לשעון שלי. זהו שעון שקיבלתי ליום ההולדת בשנה שבה התחילה ההסטוריה האלטרנטיבית (שבשלב הזה כבר כולנו יודעים שהיא אלטרנטיבית אבל זה לא אכפת לנו), והוא נעצר מאז השתלטות כוחות האופל על כדור הארץ, ולמרות זאת נשאר כל השנים על היד שלי. עכשיו הוא שוב הולך. מעניין ממתי חזר ללכת. התאריך על השעון – ה-!5/3בדיוק כמו ביום שבו התחיל הכל.
לרגע חשבתי אם ה5/3 שאליו נחזור, נמצא בהמשך של הסטוריה שבסיפור זה, שנגרמה בגלל התקלה שזרקה אותנו ל"זמן אפשר", או שכמו חבריו של חפא, אנחנו נחזור אחורה בזמן לאותו יום בדיוק של שנת 1977, וכל ההסטוריה שחיינו בה מאז תימחק, כאילו לא היתה בכלל? האם לא זה מה שאומר התאריך שעל השעון?
ואולי זה אומר שאנחנו עומדים לנחות בהסטוריה אלטרנטיבית אחרת, חדשה לגמרי?


Epilogue

  Originally written at March 5, 2006, about the alternative History line between 1992-95 

The lightning made available to us by The Blue, the leader of the galactic rebellion, was in our hands, ready to wear.
When the ceremony ends here, with the handshakes and farewell rubs with our galactic allies in The Blue forces, we will wear the lightning bolts, with which we will be fired back into the galaxy.
In a fraction of a second we will pass back through a distance that took us years (who knew how many) to make to reach this far. We will unite with the lightning. We will become lightning ourselves when we penetrate into the heart of the galaxy, as part of the final attack on the dark forces that took the galaxy from us.
חפא will stand at the end of the leading lightning structure. He will give the order, and guide us where to go.
I hold my wearable gloss, wondering if I should measure it first. Standing next to me, with their lightning bolts, are Zvi, Alva and "the stolen" Stoli. Zvi asks me if I think חפא will land us again on Earth, or somewhere else in the galaxy. I told him that to a large extent it depends on our will. חפא knows us best.
A small, green and bouncy creature approaches us. Did he lose his galaxy too? No, he's just a trickster pretending to be. There are many of them here. We ignore him.Suddenly I notice my watch. This is a watch I got for my birthday the year the alternative history started (which at this point we all know it's alternative but we don't care), and it has been stopped since the dark forces took over Earth, yet it has remained on my hand all these years. Now it is walking again. I wonder when it started walking again. The date on the watch – the !5/3 – exactly like the day it all started.
For a moment I thought if the 5/3 to which we will return, is in the continuation of the history in this story, which was caused by the malfunction that threw us into "possible time", or if, like חפא's friends before, we will go back in time to that exact day in 1977, and all the history we have lived in since then will be erased, as if wasn't there at all? Isn't that what the date on the watch says?
And maybe this means that we are about to land in another, completely new, alternative history?

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

3 תגובות בנושא “אפילוג

  1. ומה נסגר עם ישראל מהפרק הראשון (זה שהרגיש את ה"חידלון של העולם… היעדר כל תחושה, כל צורה ומראה, כל צבע")? הוא לא מופיע יותר.
    ומה קרה לריקרדו וכל המותווים? ולרחוב הרקפת 21?
    בעיקר התגעגעתי לוואנגון.
    תהיה איזה מסיבת פרידה, שבה כולם יבואו?

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: