הגדרה מילונית: זמן אפשר

זמן אפשר, הזמן שבו מתרחשת כל ההסטוריה האלטרנטיבית הזאת, הוא זמן רביעי שקיים ביקום, בנוסף על עבר, הווה, עתיד ואולי לא בנוסף על, אלא במקום.
בזמן אפשר מתקיימים, בכל רגע ורגע, יקומים מקבילים ליקום שאנחנו חיים אותו, מקבילים ושונים.
חפא הוא זה שגילה לנו על קיומו של זמן אפשר, הזמן הרביעי. והכוונה היא שהדברים מתקיימים בו בפועל, בצורה 'שנדחתה' מפני הזמן שלנו.
חפא לא ידע לענות לי, אם פירושו של דבר שכל מה שאנחנו מדמיינים 'אילו' קורה שם בדיוק כמו שאנחנו מדמיינים אותו, וכמה נתיבים של זמן אפשר יוצאים מהזמן שלנו/ כמה יקומים מקבילים יש, אם מספרם הוא אינסופי או מוגבל. כל מה שהוא ידע להגיד לי, מהתגליות שלמד עליהן בבית הספר של התבונה הקוסמית, הוא שזמן אפשר ישנו.
הבעיה היא שאם מישהו היה מגיע אי פעם לזמן אפשר, הוא היה חווה אותו כזמן הווה, ואולי כזמן עבר. הוא לא היה מזהה אותו כזמן האפשר שלו, כי קשה מאד לזהות מתי מתבצע מעבר ליקום מקביל.

כך קרה, מבחינת הסיפור, שחיינו תקופה ארוכה בהסטוריה האלטרנטיבית, כי לא זיהינו את רגע המעבר ליקום מקביל שקרה בגלל תקלה במערכת שבנינו על פי הוראת חפא. לו זיהינו זאת בזמן, אולי לא היתה נכתבת כאן ההסטוריה האלטרנטיבית. הסיפור שלי הוא הצטברות מסתברת של נתיבים, ולכן גם עליו חלות הגבלות של חוקים כלשהם.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

5 תגובות בנושא “הגדרה מילונית: זמן אפשר

 1. In time "Possible", there are, every moment, universes parallel to the universe we live in, parallel and different.
  That is, things are actually happening there, in a 'deferred' way from our time.
  C could not answer me, if it meant that everything we imagine 'if' happened there just as we imagined it, and how many time-"Possible" paths go out of our time / how many parallel universes there are, if their number is infinite or limited. All he could tell me, from the discoveries he learned about them in the School of Cosmic Intelligence, is that time "Possible" exists.
  The problem is that if someone ever came to time "Possible", he would have experienced it as present, and perhaps past. He would not recognize it as his possible time, because it is very difficult to identify when the transition to a parallel universe is taking place.

  So, in the "alternative history" story, we got stuck in it for a long time because we didn't recognize the moment of transition to a parallel universe that happened because of a malfunction in the system we built under instruction C. If we identified the malfunction at the right time (i.e., this "possible time" story would have been canceled Himself at birth), the alternative history might not have been written here. Later in the story, the participants were given the option to correct the fault and exit the alternative history, and most of them chose it, except for four.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: