ההסטוריה האלטרנטיבית (מעין סיכום שנתי)

ההסטוריה האלטרנטיבית התחילה ביום שבו גמרנו לבנות את מערכת העזר.

חפא האמין שצריך לשדרג את התודעה האנושית.
התודעה האנושית, כך אמר לנו חפא שלמד בבית ספר גלקטי גבוה, נמצאת תחת מגבלה, ולדעתו זוהי מגבלה שנובעת מקיבולת המוח של בני האדם, ואם תימצא דרך להתגבר על המגבלה יוכלו בני האדם כולם להרחיב את יכולת הראייה שלהם ולצאת מן המרובעוּת האופפת כיום את בני האדם על כדור הארץ, כאשר מימדים נסתרים שרואים אותם כיום רק אנשים מעטים ובעלי כשרונות מיוחדים, ייראו לכולם, וכל אחד יֵדע קבוע
חפא, שלמד במחיצת יצורים בעלי קיבולת מוח גבוהה יותר משל האדם ("היצור האדמי שעל כדור הארץ"), האמין שאפשר לעשות את זה באמצעות מכשירי עזר, שיעזרו לתודעה האנושית בדיוק כמו שמשקפיים עוזרות לקצר ראייה ומכשירי שמיעה לכבדי שמיעה.

על פי הוראות שהצליח להעביר לאחדים מאיתנו באינטרנט הטלפתי, בנינו מערכת שלמה של מכשירי עזר משוכללים שנמצאו במקומות רבים, והיו אמורים להתחיל לפעול ביום אחד, ה5.3 ולשנות את העולם מן הרגע הראשון של הפעלתם. אנחנו בעצמינו לא ידענו איך המכשירים שבנינו פועלים ומה הם אמורים לעשות. לא ידענו איך להפעיל אותם בכלל, אך לכך היו אמורים לדאוג חפא וידידיו בפדרציה הגלקטית שלמדו איתו בבית הספר הגבוה, בעזרת שיגור מרחוק של אנרגיות שיזרמו אל תוך המכשירים שבנינו ויפעילו אותם אוטומטית.

על פי הסיפור שבניתי בהסטוריה האלטרנטיבית, המערכת הצליחה וגבולות התודעה האנושית השתנו. אולם כל זה קרה ביקום מקביל בזמן מקביל, זמן אפשר שאליו זרקה אותנו המערכת, שכללה גם מכונת זמן, ברגע הפעלתה. רק אחד מאיתנו, "האחראי על רכיב הזמן", היה יכול לדעת את האמת אולם הוא לא גילה לנו אותה וכך חיינו את הזמן האלטרנטיבי בלי לדעת מאומה על מה שמתרחש כאן בזמן הכאילו אמיתי, בו התכנית לא הצליחה, כנראה בהיעדר תקציבים של אנרגיה.

באמצעות הסיפור של ההסטוריה האלטרנטיבית בדקתי איזה דברים יכולים היו לקרות אילו חפא ואנחנו הצלחנו במשימה (ואולי, מי יודע, ביקום מקביל אנחנו, או כפילים שלנו, הצליחו בכך). בניתי קו עלילה שבו חפא ואנחנו הופכים בעקבות הצלחת הרחבת התודעה האנושית למנהיגי העולם, עד שכוחות ה"אופל הגלקטי", שלא שלמים עם הצלחתינו, משתלטים עליו, ואנחנו נאלצים להתפזר ואחר כך למצוא את דרכינו חזרה לאיחוד, שיתרחש רק מחוץ לכדור הארץ. לא סיימתי עוד את העלילה, לא סיפרתי איך פגשנו שוב את חפא (בינתיים אני תקוע בכוכב המדברי שמחוץ לגלקסיה), איך שחררנו את כדור הארץ משלטון האופל ומתי חזרנו אל הזמן הלא-אלטרנטיבי, אם בכלל חזרנו. אולי פעם אספר, כרגע נראה לי שהעלילה הזאת מיצתה את עצמה, ותוך כדי סיפורה גם בניתי מילון די עשיר, שבו אפשר למצוא הסברים כמעט לכל הדברים.

קיצור תולדות

מילון ההסטוריה האלטרנטיבית – א

מילון ההסטוריה האלטרנטיבית – ב-ד

מילון ההסטוריה האלטרנטיבית – ו-ט

מילון ההסטוריה האלטרנטיבית – י-מ

מילון ההסטוריה האלטרנטיבית – נ-ס-ע

מילון ההסטוריה האלטרנטיבית פ-ת

 

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

2 תגובות בנושא “ההסטוריה האלטרנטיבית (מעין סיכום שנתי)

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: