פיגועים בסיני

פרקים אחדים וחשובים של ההסטוריה האלטרנטיבית התרחשו בסיני, שעל פי ההסטוריה האלטרנטיבית חולקה בין ישראל ומצרים, כשבאמצע נמצא מחנה של חבורת המחץ, בו נמצאנו בחודשים שבהם התחילה המחתרת האנטי חייזרית לפעול נגדינו.
אני מביא כאן בשידור חוזר קטע מתוך הפוסט "נוואמיס" המתאר את הפיגוע שביצע נופלדנס במחנה שלנו בסיני, בו נהרגו שניים מאנשינו.

החטאפה הנחית אותנו בחזרה לא בדיוק במחנה, אלא די הרבה ק"מ מדרומה לו. היתה שעת תחילת הערב בסיני, וחפא גילה שנגמרה האנרגיה של כלי הטיסה השקוף. דבר שאפשר לסדר אותו, אבל חפא העדיף שנישאר בלילה במקום ההוא. נכיר קצת את הסביבה שמבחוץ. את המקום זיהינו עפ"י מפת הנייר הסטנדרטית מלאת הסלוטייפ שלי כאתר נוואמיס. הנוואמיס אלו בתי אבן קטנים שזמנם קדמון מאד ולא ידוע מי בנה אותם. צורתם עגולה כמעט והם בנויים ללא טיט. מדריך קבוצת המטיילים שבילתה איתנו בחתונה של ק. וד., לפני שנסענו אל הפדרציה, סיפר לנו על הבתים האלה בדיוק, שהבדווים מאמינים שבני ישראל בנו אותם כדי להתגונן מפני הזבובים שתקפו אותם בחום המדבר. לי נראו הבתים כבתיהן של רוחות רפאים, ודמיינתי את הרוחות האלה מביטות אלינו מן הפתחים הקטנטנים. לחפא היה הסבר אחר.
לדבריו אלה בתים שנועדו לאגירת חלומות. הוא ראה בתים כאלה בכוכב הראשון אליו נחטף בהיותו גור. אותו כוכב נחשב כביתם ההסטורי של חברי מסדר רחפני הדבורה הראשונה שהיו בין מוריו בבית הספר של התבונה הגלקטית (והם אלה שגילו אותו למעשה). רחפנים אלה, שצורתם דומה לצורת אדם-דבורה, נהגו לאגור חלומות במבנים דומים מאד למבנים כאלה. חפא סיפר לי שקיימת בגלקסיה סברה, שכל בני המינים הדומים לנו, מקורם ביצורי הדבורה האלה, והוא תוהה אם אין הבתים האלה עדות לא רק לביקורם של יצורי הדבורה בעבר בכדור הארץ, אלא גם חיזוק לסברה שיש קשר בין יצורי הדבורה למין האדמי.

כדורי אש רושפים ורועמים עלו לפתע בקו הרקיע, וצנחו מאחורי ההרים. חפא אמר לי מייד שזה הכיוון של המחנה שלנו, וזה לא נראה לו טוב בכלל. לא היה זמן להשתהות. גם לא לתקן את הכלי. פתחנו בריצה לכיוון המחנה, וכשהיינו קרובים כבר לשם הבנתי מה הכדורים האלה מזכירים לי. כמוהם בדיוק נראו ה"חרוזים" על "צווארו" של היצור ה'לא נחמד' מן האסיפות ב פדרציה. חפא הסכים אתי.
הוא אמר שה'יצור' הוא נופלדנס, יריב ידוע של השליט הכחול, שגם אותנו לא אוהב כל כך. אם ידו בדבר, זה מוכיח את מה שחפא חשד מזמן: שלמרד של כדור הארץ נגדינו יש תמיכה חיצונית.
ואם התמיכה במרד באה מיצור בדרגתו של נופלדנס, הוסיף חפא והרהר, הרי שגם מעמדו של הכחול בסכנה.
אחר כך ביקש ממני לשכוח בינתיים את כל הדברים האלה, שהם עניינים של "פוליטיקה שמחוץ לכדור הארץ", ולא צריכים עדיין להטריד אותי.

הגענו למחנה, ושם באמת לא היה לי זמן לזכור את הדברים, מפאת מה שקרה.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: