מילון ההסטוריה האלטרנטיבית: ימים

ימים:
בנוסף למפגשי המשולש הסגול שהתקיימו בכל סוף שבוע, קבע חפא ימים מיוחדים שהוקדשו לאירועים בעלי משמעות בהסטוריית התבונה הגלקטית.
ימים אלו הוקדשו להמון פעילויות "מדיטציה, לימוד לוחמת הקרן הבהירה, אימון רכיבה (כלומר: שליטה בכח) ועיונים בספר התבונה הגלקטית ששקדתי על תרגומו."

מכיוון שקשה לקבוע לפי לוחות השנה של כדור הארץ את הימים שבהם אירעו דברים השייכים ללוחות שנה של עולמות אחרים, השתמש חפא במפות הסטוריות שהיו בידו של כוכבי הלכת שבהם קרו האירועים. במפות אלה צויינו הזויות של כוכבי לכת אלה והמרחקים שלהם ביחס אל השמשות שלהם באותם ימים שקרו בהם האירועים, ובאמצעות התאמה של יחסים אלה אל טבלת היחסים של כדור הארץ אל השמש במהלך השנה, קבע חפא את הימים המתאימים ביותר בכדור הארץ מבחינת דמיון מצב השמש, לחגוג בהם את הימים.

"קבוצה אחת של ימים נקראה ימי בור החלל והיא היתה קשורה בלוחם קדום אחד, שהשתייך לגזע אדמי הדבורה, אשר כעונש על התמרדותו נגד העבדות שהטילו על בני מינו אדונים אשר שלטו על אותה פלנטה, הוא הושלך לבור החלל (חור שחור) הסמוך ביותר לשם, אשר כיסה את מחצית השמים. עונש זה היה נפוץ באותם ימים ואזורי יקום, ואף אחד לא חזר משם, עד לאותו לוחם שהצליח בדרך מסתורית לצאת משם.
לפי המפות שבידו קבע חפא שמצב השמש בשמים של אותם ימים בכוכבו של הלוחם הקדום, שבהם הושלך אל בור החלל, מתאימה למצב השמש אצלנו בין ה20-23 ביולי.

ממה שלמד הלוחם תוך כדי הימצאותו בבור החלל התחילו למעשה להיבנות לימודי התבונה הגלקטית. לאותו לוחם מיוחס גם ייסוד מסדר לוחמי הקרן הבהירה ולכן קבע חפא את ה20 ביולי כיום היסוד של התבונה הגלקטית ולימודי הקרן הבהירה.

את היום בו שב הלוחם אל היקום חישב חפא לפי אותן מפות כמתאים ל31 באוגוסט (שהוא גם יום חזרתו שלו לכדור הארץ). את היום הזה הקדשנו בעיקר להתנקות שפירושה אכילה מועטה והליכה ארוכה ככל שאפשר ברגל.

קבוצה אחרת של ימים נקראה ימי השבועה, ואת היום המרכזי בה קבע חפא ל21.10 בכל שנה. ביום זה, אגב, עברתי את ההתוויה.

הבלוג הזה נולד ב14 באוגוסט 2004, גם בתאריך זה התרחש, לפי אמונתו של חפא, אירוע קוסמי.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

2 תגובות בנושא “מילון ההסטוריה האלטרנטיבית: ימים

 1. ספירת השנים והזמן ביקום
  אנחנו אומרים שמשהו קרה בכוכב N ב20 ביולי 1974 או שM התגלה לנו ב1970. כך זה נוח לנו, על פי סדר הזמן שאנו מורגלים בו בכדור הארץ.
  אולם לכל כוכב לכת יש סדרי זמן ולוח שנה משלו. לא כל פלנטה סובת את צירה בזמן שניתן לחלקו ל24 שעות מורכבות מ60 יחידות כ"א על 60 יחידות וכו’, לא לכל פלנטה יש ירח אחד לספור על פיו 24 חודשים. יש פלנטות שיש להן יותר, יש פלנטות שאין בכלל, ולא לכל פלנטה לוקח פרק זמן של 365 סיבובי-ציר להיקף את השמש שלה. זה ידוע.

  בהיסטוריה של היקום (כלומר, איפה שנפגשו משטרי-זמנים שונים) נעשו נסיונות לקבוע לוח שנה אחיד. ישנה למשל ספירה אחת, לפיה שנת 1979 היתה חלק משנת 15 לבריאת היקום. כוכב הלכת העתיק ביותר, עפ"י מה שדווח באותו מקום, הוא כוכב לכת בשם זיר, שהוא כיום נטול אטמוספירה וחסר חיים..
  אחת משיטת ספירת "הזמן הקוסמי" עשויה להיות פעימה של חורים שחורים. פעימה של חור שחור היא פליטת אנרגיה (דבר שהמדענים לא מכירים בו) היוצרת "בום קוסמי". אם הצליח מישהו למצוא מחזוריות בפעימות של חור שחור כלשהו – או אפילו במערכת חורים שחורים שי

  אהבתי

  1. אחת משיטת ספירת "הזמן הקוסמי" עשויה להיות פעימה של חורים שחורים. פעימה של חור שחור היא פליטת אנרגיה (דבר שהמדענים לא מכירים בו) היוצרת "בום קוסמי". אם הצליח מישהו למצוא מחזוריות בפעימות של חור שחור כלשהו – או אפילו במערכת חורים שחורים שיש בין סדר הפעימות שלהם קשר – הרי שיש בידיו לוח שנה קוסמי – הטוב ביותר שיש.
   הפעימות האלה הן השעון של היקום.

   אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: