אגדת אדמי הדבורה והלוחם הקדום

יש המאמינים, וחפא ביניהם, שאבותיהם של בני האדם, ושל כל המינים האדמיים ביקום, הם אדמֵי הדבורה, שחיו לפני למעלה משלוש מיליארד וחצי שנים על כוכב לכת אחד במרכז הגלקסיה.
אדמי הדבורה היו קטנים יותר מהאדמים שאנחנו מכירים, היו להם כנפיים קטנות ומחושים, וכמו הדבורים, גם הם חיו במבנים דמויי כוורות, שם, כמו הדבורים העמלות על הדבש, עמלו אדמי הדבורה בהפקת אנרגיה מוחית עבור אדונים אותם לא ראו מעולם אלא רק את אלה שהיו סוכני המשנה שלהם.
חפא משער שאותם אדונים, שנראו, כנראה, כמו תניני ענק שזנבותיהם נמשכו לפעמים לאורך מיליארדים של קילומטרים, באו מן המוטציות שנוצרו במרכז הגלקסיה כתוצאה מתהליך ספיחת החומרים הבלתי פוסק שמבצעים החורים השחורים עליו פירטתי כאן ביתר הרחבה. לחפא לא ברור אם הם היו יצורים של ממש, או התגבשויות זמניות טעונות אנרגיית מחשבה ובלתי מוגדרות בצורתן שצמחו בתוך מרק התוהו ובוהו של מרכז הגלקסיה. סוכני המשנה, שבאו במגע ישיר עם אדמי הדבורה ושימשו כמשגיחים עליהם, היו בעלי צורה מוגדרת יותר, ולפי תיאורים אחדים, הם דמו לרובוטים, ולפי אחרים, הם פשוט היו אדמי דבורה גדולים יותר בגופם.

באותה ארץ שעל כוכב הלכת לא נראו מעולם כוכבים בשמים. כוכב הלכת היה סמוך מרחק כמה שנות אור לחור שחור, שהסתיר את היקום מן האדמיים שהכירו רק את הארץ הזו, וכיפת שמי הלילה שם היתה חשוכה לגמרי. אדמי הדבורה לא יכלו לדעת ולשער, שישנו יקום שלם מלבד עולמם.
חפא זכה לבקר בכוכב לכת זה, ואמר שמראה הלילה שם הוא מן המראות המרשימים והמפחידים ביותר שראה ביקום. למרות שכיפת השמים אפלה לגמרי, קצוות האופק תמיד זוהרים.

סוכניהם של האדונים נהגו לחבל בכנפיים של אדמי הדבורה, כדי שלא יוכלו לעוף רחוק מן הכוורות.
המרד שפרץ באחת הכוורות, בראשות הלוחם הקדום (תמקט) הנחשב על ידי רבים למייסד מסדר לוחמי הקרן הבהירה, היה אולי אחד מרבים שפרצו, אבל יש המאמינים שהוא היה המרד הראשון, וללא ספק היחיד באותה תקופה. הלוחם הקדום לא הצליח להשפיע על אדמי דבורה רבים להצטרף למרד שלו, וזאת כנראה משום שרוב אדמי הדבורה של תקופתו כבר היו משובטים שגודלו במיוחד במעבדות הסוכנים, והאדמים הטבעיים הלכו ומעטו. בכל זאת הצליחו המורדים המעטים להשתלט על חללית של סוכני האדונים (ויש האומרים שהמורדים בנו אותה בעצמם), שנעה במהירות כמעט שווה למהירות האור, וגם על מעבדה אחת שבה השתמשו ההאדונים להארכת חיים ושיבוט.

המורדים שבראשותו של הלוחם הקדום, נלכדו בחלל בידי האדונים או סוכניהם, והושלכו עם חלליתם, שכבר היתה פגומה בעיני האדונים, אל החור השחור שהאפיל את כיפת השמים בלילה. חפא חישב על פי מפה עתיקה שקיבל את מצב כוכב הלכת ביחס לשמש שלו (זוית, מרחק, נקודה במסלול האליפטי) בתאריך הגלקטי המיוחס לתאריך שנרשם בלוח האדונים כתאריך שבו התבצעה השלכת החללית, ומצא שכדור הארץ נמצא במצב זהה ביחס לשמש שלו בערך ב20 ביולי, ולכל המאוחר ב23. לכן קבע את ארבעת הימים שבין ה20 ל23 ביולי בתור ימים, ופירוט על כך נמצא גם בפוסט המשולש הסגול.

השלכה אל חור שחור היתה טיפול מקובל למדי של האדונים וסוכניהם כלפי אדמי דבורה לא יצרנים או סתם "פגומים" ובכלל כל מי שהם לא חפצו ביקרו.
אף אחד לא חזר משם מעולם, עד אז.
אך הלוחם הקדום ואנשיו חזרו. גם לחזרה זו חפא קבע יום. ה31 באוגוסט.
לא עלה בידם להסביר איך הם חזרו, ואף אחד עד היום לא יודע להסביר זאת במדוייק.
אבל הם חזרו עם תגליות חשובות, ששינו את גורלם של כל המינים האדמיים בהסטוריה מאז ועד עתה.
בתוך החור השחור הם פגשו תבונות אור בראשיתיות שנלכדו שם בזמן שנוצרו החורים השחורים (יש מי שמתעקש לטעון שהן נוצרו בתוך החור בתהליך אבולוציה, אך לפחות על פי אמונת הלוחמים, כך הוא הסיפור). תבונות אור אלה לימדו אותם הרבה על מה שהיה ביקום קודם לכן.
בעזרתן של תבונות אלה גילו זו הלוחם הקדום ואנשיו שמעבר לחור השחור ישנו יקום שלם (והם כלל לא ידעו קודם מהו יקום).
הם למדו איך אפשר לנסוע בו מהר ממהירות האור.
הם למדו גם איך להישרד בתנאים העוינים ביותר של החלל, וגם פיתחו טכניקות לוחמה שעזרו להם, לראשונה בתולדות המינים הקטנים, לגבור על שלטון האדונים וסוכניהם, לצאת אל החלל ולהתחיל את התפשטות המין האדמי בגלקסיה.

כל זה קרה כאשר כדור הארץ היה עודו מכוסה במים, וחיו עליו רק רכיכות ואצות.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

14 תגובות בנושא “אגדת אדמי הדבורה והלוחם הקדום

 1. האדם הוא קוף משודרג בדרגות שונות ע"י רשויות סמוכות. תקרא להם – חייזרים.
  מתוכם יוצא דופן החייזר הפרומתיאי – שהוא היחיד שהנחיל לאדם תובנות של מותר האדם מן הבהמה.
  כלומר, בכל התובנות האחרות שהגיע האדם אליהן לבדו או ע"י פיתוח חייזרי (אם בכלל היה כאן האדם ללא פיתוח חייזרי), האדם הוא בין מכונה לבהמה משוכללת יותר. (בכלל זה – האדם עושה הכסף – האדם הקפיטליסטי) האדם נוצר כדי להיות חלק ממכונת עבודה, צבא של הטבע או של האדונים. כך היה תמיד מאז נוצר המין האדמי. הפריבילגיה של ’לחיות כמו האדונים’ היא נחלתם של העשירים – או שהם אדמיים עם מזל, או שהם תוגמלו ע"י ’האדונים’ עבור ביצוע תפקידים מוגדרים מאד בהיררכיית השליטה על האדמיים, או שהם חזקים מדי מכדי שהאדונים יוכלו להשתלט עליהם, או שהם כאלה שהצליחו לגנוב כוח מהאדונים.
  כל השאר ממשיכים בלי דעת את שאליו נבראו – לעבוד את "צבא הטבע", ולאדונים לא אכפת ממש מה הם עושים בשעות הנוספות שלהם (אם יש להם בכלל). גם לא אכפת להם מה קורה למי שאינו יכול יותר לעבוד. האדונים מניחים למנגנון הפנימי של החברה לעשות את שלו בטיה

  אהבתי

  1. כל השאר ממשיכים בלי דעת את שאליו נבראו – לעבוד את "צבא הטבע", ולאדונים לא אכפת ממש מה הם עושים בשעות הנוספות שלהם (אם יש להם בכלל). גם לא אכפת להם מה קורה למי שאינו יכול יותר לעבוד. האדונים מניחים למנגנון הפנימי של החברה לעשות את שלו בטיהור השטח מהם ושמירת ’ההיגיינה הטבעית’.
   פרומתיאוס הוא אחד מאלה שהצליחו לגנוב כוח מהאדונים, והראשון שהשתמש בו לטובת כלל האדמיים. לכן הוא ’החייזר השמאלני’ (לא במובן היאפו-בורגני של אהוד ברק והסביבה).

   אהבתי

   1. עפ"י המסורות העוברות באינטרנט הקוסמי, נזרק פרומתיאוס לחור שחור – עונש מקובל (או – שיטה מקובלת וטבעית להיפטרות ממכונות לא-תקינות) אצל האדונים באותו חלל וזמן שבו התקיים פרומתיאוס. הגירסאות לגבי הדרך שבה הצליח פרומתיאוס להישרד שונות ממקור למקור, אבל אחת הגירסאות אומרת, שהוא נתקל בתובנות ממפץ הבריאה שנבלעו בחור השחור, יש אומרים שהן הקלטות טלפתיות מלפני היות החלל והזמן, או של צורות חיים שקדמו להשתלטות שיטת האורגניזם המשתכפל גנטית כשיטה להישרדות. (על פי התפיסות האלה, כל דבר ביקום עשוי להיות צורת חיים, היות שהיקום כולל מודעות התפזרה בכל היקום עם המפץ הבריאתי, ומודעות כסימן לחיים קדמה להיווצרות שיטת השימור של האורגניזם המשתכפל, שבתוכה אנו וגם "האדונים" נמצאים) תובנות אלה עזרו לו להישרד ולהיות הראשון בכל העולמות אשר חזר אי פעם מהחור השחור, ובעזרתן הוא גם ניצח, עם צבא של אדמיים ששוחררו מעבדותם, במלחמה עם האדונים וברא את הזן הראשון של אדמיים משוחררים, שהיה ספוג-מהונדס בתובנות הפלאיות שנחל פרומתיאוס בחור השחור. מכל מקום ברור שמזמן כלשהוא בהיסטוריה החייזרית, הונדסו גנטית אדמיים עם תו

    אהבתי

   2. מכל מקום ברור שמזמן כלשהוא בהיסטוריה החייזרית, הונדסו גנטית אדמיים עם תובנות שמחוץ לחלל ולזמן המקיימות חשיבה אלטרנטיבית לחשיבה החומרית שבתוכה הונדסו עד כה הקופים המשודרגים ממין האדם. ומזמן מאוחר יחסית, התחילה להתבצע, בידי חייזרים המשתייכים קוסמית ל"מורשת פרומתיאוס" הנדסה כזאת גם לבני האדם שעל כדור הארץ.

    אהבתי

   3. אני קורא להנדסה זו "הנדסת החייזר השמאלני" למרות שגם הרעיונות הבסיסיים של הדת המונותיאיסטית באו דרכה. יש מספר רעיונות משותפים המשתקפים בתמצית תפיסת ’היהודי’ כפי שהיא מיוצגת בעולם האנטישמי, וה’שמאלני’ כפי שהיא מיוצגת אצל שונאי השמאל שעברו ברית מילה וה’ליברל’ כפי שהוא מיוצג בעולם האמריקאי. ההתנגדות לשלושת אלה מייצגת את האינתיפאדה של הקוף המשודרג כלפי התובנות המפותחות ביותר שהושתלו בו ע"י חייזרי פרומתיאוס, שאמורות להחדיר בו את הרעיון שהוא יותר מבהמה, יותר ממכונה משרתת של האדונים או מכשיר לגלגול כספים (רעיון שכשלעצמו מפותח יותר מן המצב הבסיסי אבל מפגר בהרבה ביחס לתובנות של פרומתיאוס). מרגע שהוחדר באדם הנגיף החייזרי המפותח/היהודי/ה’שמאלני’ הוא לא יכול לדחות אותו לגמרי אך הוא מנסה כל הזמן. עובדה זו חלה גם על-נשאי ’הנגיף’ המקוריים.

    אהבתי

   4. בין פרומתיאוס הקוסמי לפרומתיאוס מהמיתולוגיה הארצית יש כנראה הבדל אחד – פרומתיאוס הארצי נתן לאדם ידע שמהותו פיסיקה יישומית. פרומתיאוס הקוסמי לפחות בגירסתו לאדמיי כדור הארץ, הקפיד על ידע אחר, אשר במערכת המדורית של מוח האדם מסווג כ’נתיב הרוח’ – ואותו הוא ראה כחשוב שיהיה לאדם קודם לידע הפיסי. פרומתיאוס הקוסמי אפשר ש’בגד’ בבן שמו הכדור ארצי, בכך שלא העניק לו את הידע הפיסי, ובכך היה כמו האלים בסיפור פרומתיאוס הכדור ארצי. יתכן שהעדפה זו נעשתה עקב נסיון עם גזעי אדם שהונדסו גנטית בעולמות אחרים.

    אהבתי

   5. יש אגדה המספרת על הנשר שנשלח להעניש את פרומתיאוס בגלגולו היווני. הנשר ראה שפרומתיאוס, למרות שהוא אוכל את כבדו יום יום – אינו מת ואינו נחלש, אלא כבדו שוב ושוב צומח, ושאל את פרומתיאוס איך הוא עושה את זה. פרומתיאוס ענה לו שיגלה לו את הסוד אם ינקר הנשר את כבליו ויתיר אותו לחופשי. הנשר פחד כי הוא מילא את מצוות האלים, זאוס וכל החבורה, ויום יום רצה לעשות זאת אבל היסס והאלים באולימפוס גם איימו עליו שיביאו במקומו נשר אחר. אז הבין הנשר שהוא עלול להפסיד את תפקידו אצל האלים וגם לא לדעת את הסוד, והעדיף ללמוד את הסוד גם במחיר פיטוריו ע"י האלים. הוא ניקר את כבליו של פרומתיאוס ואז גילה לו פרומתיאוס את הסוד אותו ידע מגלגוליו החלליים, וביקש ממנו שיקח אותו על כנפיו אל רום השמים.

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: