חיות החלל

סטולי הגנוב ,המתורגמן שהיה גם הטייס, עוזר הטייס, שני לוחמים של המורדים שהשתתפו איתם בפעולת החילוץ שלי, אני, והכחולה שהצטרפה אלינו באחת התחנות (והיתה, כפי שהסתבר, גם כן לוחמת, אולי הלוחמת), שבעה היינו, ילידיהן של חמש פלנטות ביקום, (כיוון שעוזר הטייס ואחד הלוחמים באו גם הם, כמו הגנוב וכמוני, מפלנטה אחת), בחללית שהיה בה מקום לעוד שני ילידי-יקום בגודל שלנו.
חללית כזאת נחשבת קטנה, קוראים לה "חללית שדה", וצורתה דומה לצורת סביבון. היא היתה שייכת פעם לצבא שתחת פיקוד האופל.
המתורגמן "פילח" אותה פעם מקבוצת חיילים של האופל, בהזדמנות אספר על זה.
זאת לא החללית הכי קטנה לנוסעים בגודל שלנו, יש קטנות ממנה, יש אפילו המותקנות לנוסע אחד בגודל שלנו, והן נקראות "חלליות כיס". להבדיל מ"חלליות ננסיות" שגם הן קיימות, אבל הן לא לנוסעים בגודל שלנו.

יש כמובן חלליות גדולות הרבה יותר.

מופלאות ביותר הן החלליות הגדולות, "הספינות" שפרושות על פני מימדים במרחב ובזמן. כאלה, אי אפשר ממש לתאר את הצורה שלהן, כי בעצם אין להן צורה.

ראיתי מקומות שבהם חנו חלליות מכל הסוגים, זה מגוון שקשה לתאר. רק לשים את מה שראיתי תחת המילה האחת: "חלליות". על שטחים בגודל העולם, חנו זה בצד זה "הספינות" חסרות הצורה (שרק חלק קטן שלהן אפשר היה בכלל לראות במימד) לצד חלליות מרובעות (בעיקר "חלליות משא" ו"קרב כבד"), משולשות, עגולות, חרוטות, רב-צלעיות, מפוסלות, "חלליות פיקאסו" (אני קראתי להן כך), "חלליות תולעת" ארוכות ודקות, חלליות ננסיות, חלליות עם מחושים, "חלליות מחרשה" וגם חלליות שנראו כמו כדורים או גלים של צבע ואנרגיה. חלליות "חיידקיות" בגודל של מטבע ואף קטנות מכך, שנראו כמו לא יותר מנקודות צבעוניות או בוהקות באויר.

אבל יש גם כאלה שאינם משתמשים בכלל בחלליות, הם דואים עם רוח החלל. חלק מהדואים, גדולי הצורה שביניהם, משמשים בעצמם כחלליות, יש הרבה סיפורים עליהם הקשורים בימי הקדם של הטיסה החללית, אבל משתמשים בהם גם כיום.
חלק מה
דואים האלה, לא מכירים דרך קיום אחרת. הם נולדים בחלל, וצורכים את האוויר וההגנה שלהם מתוך עצמם. הם דואים טבעיים. אפשר להגדיר אותם כ"חיות חלל".
יש אומרים שהפלנטות כולן אינן אלא סוג של
דואים טבעיים כאלה.

2017-12-13 (1)2017-12-13

Space animals
"The stolen" Stoli, the interpreter who was also the pilot, the assistant pilot, two rebel fighters" who took part in my rescue operation, me, and the blue who joined us at one of the stations (and she was, as it turned out, also a fighter, maybe the fighter), seven of us, natives of five planets In the universe, (because the assistant pilot and one of the warriors also came, like the stolen one and like me, from one planet), in a spaceship that had room for two more universe-natives our size.
Such a spacecraft is considered small, it is called a "field spacecraft", and its shape is similar to the shape of a spinning top. It once belonged to an army under the Dark Command. The stolen Stoli "sliced" her once from a group of Dark Soldiers, on occasion I will tell about it.
This is not the smallest spacecraft for passengers our size, some are smaller than it, some are even installed for one passenger our size, and are called "pocket spacecraft". Unlike "dwarf spacecraft" which also exist, but are not for passengers our size.

There are of course much larger spacecraft.

Most marvelous are the large spacecraft, the "ships" that are spread across dimensions in space and time. Such, it is impossible to really describe their shape, because in fact they have no shape.

I have seen places where spacecraft of all kinds have been parked, it is a variety that is hard to describe. Just put everything I saw under one word: "spaceships." On world-sized areas, the shapeless "ships" parked side by side (only a small part of which could be seen in dimension) alongside square spacecraft (mainly "cargo spacecraft" and "heavy battle"), triangular, round, engraved, multi-ribbed , Sculpted, "Picasso spaceships" (I called them that), long, thin "worm spaceships", dwarf spaceships, spaceships with tentacles, "plow spaceships" and even spaceships that looked like balls or waves of color and energy. "Bacterial" spaceships the size of a coin and even smaller than that, that looked like nothing more than colored or bright spots in the air.

But there are also those who do not use spaceships at all, they soar with the spirit of space. Some of the gliders, the large ones in between, are used as spacecraft themselves, there are many stories about them related to the ancient days of spacecraft flight, but they are still used today.
Some of these gliders, do not know another way of existence. They are born in space, and consume their air and protection from within themselves. They are natural gliders. They can be defined as "space animals".

Habitat for space animals בית גידול לחיות חלל

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

5 תגובות בנושא “חיות החלל

    1. הדואים הם אלה שלא משתמשים בחלליות, או משום שיש להם "מצנחי רחיפה" חלליים, או משום שהם פשוטו כמשמעו חיות הגרות בחלל. אני מדמה אותם כמין ראשנים או תנינים מעופפים כאלה, אבל יש אומרים שפלנטות ושאר גרמי שמים אינם אלא "חיות חלל" כאלה.
      מקוה בהזדמנות להרחיב

      אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: