שידור חוזר: חלל עויין (השתלטות האופל)

לאחרונה נראה חפא עייף מאד.
הצבי ואני ידענו שהוא מקבל ידיעות מדאיגות, מהמחכה בשמים, שגרירנו בפדרציה וממקורות אחרים.
הממלכות של כוהני התבונה האפלה שאותן תמיד פחדה הפדרציה לפרק, מעבירות כוח מהטריטוריות שלהן שמחוץ לטווח שליטת הממשל המרכזי, פנימה אל תוך ההפדרציה. מבפנים, הן מקבלות תמיכה מנופלדנס, שגרירה לשעבר של הפדרציה בממלכות כהני התבונה האפלה, המתנגד למדיניות מנהיג הפדרציה הכחול בעיקר מאז שהחליט לשלוח לנו את הכח שבעזרתו הקמנו ממשלה עולמית בכדור הארץ, ובעיני נופלדנס ובעלי בריתו, שליחת-כח זו אלינו היתה הפרה של האיזון הגלקטי.
חפא חשש מאד, שנופלדנס וכהני התבונה האפלה יצאו למתקפה משותפת נגד השליט הכחול.

חפא גם אמר לי שהוא חושש שמא בניגוד למה שידענו עד עכשיו, נציגים של נופלדנס וכוהני התבונה האפלה נמצאים ונמצאו תמיד בכדור הארץ. בזמן האחרון ראה חפא יותר ויותר בני אדם שבהילות שלהם ראינו את אותם אטומים שחורים שראה פעם בהילה של עוזר הנגר שעבד אצלינו כמה ימים. לפעמים היו האטומים מרובים בכמות כזאת, שגם אני יכולתי לראות אותם וזה היה מבהיל ביותר, למשל אצל אותו שומר עם זקן שחור שעמד בכניסה למועדון שבקמפוס, ואחרים. ברחובות ראיתי גם אנשים שנראו מגעילים במיוחד, וענדו לצוארם מחרוזות מכדורים בגוון כתום-דם שנראו בדיוק כמו הכדורים שענד נופלדנס כשראיתי אותו בפדרציה, וכמו כדורי האש שנפלו על המחנה בסיני והרגו את קויסטי ודורייה. פתאום נזכרתי שבשטף האירועים, לא חקרנו עדיין מאיפה באו אותם כדורי אש והרגשתי שיש לנו אשמה רבה כלפי בני הזוג הנרצחים, ששכחנו אותם לגמרי.


בליל הסדר כינס חפא את כולנו למפגש של יישוב מחלוקות, פיוס והשלמה.
שוב היינו בצריף שליד הכנרת, שם התחלנו במסורת מפגשי ההמשולש הסגול. לראשונה היו איתנו גם שלושה "מקומיים".
את יום השבת שלמחרת הסדר אי אפשר לשכוח.
בחוץ היה קריר יותר מדי בשביל ראשית אפריל, והשמים היו אפורים. בכל זאת מצב הרוח השתפר, אחרי שיושבו המחלוקות הקשות שררה בינינו שוב, לראשונה מזה זמן רב אוירה של תקוה, הרגשה שהנה אנחנו חוזרים לימים של פעם.
אחרי ארוחת הצהריים, כששמש קצת יצאה, יצאנו בהליכה רגלית לטבריה, הליכה שאמורה היתה להימשך כשעה וחצי. חפא נשאר בצריף.
אחרי חצי שעה של הליכה התחלתי להרגיש רע מאד, אי שם בגוף הכולל שלי, וגם אחרים אמרו שהם מרגישים אותה הרגשה. לא יכולנו, פשוט ככה, להמשיך ללכת בכיוון טבריה. החלטנו לחזור לצריף. השמים הפכו לקודרים יותר ויותר, אף פעם לא ראינו אותם ככה, כמעט שחורים, ורוח קרה ורעה מאד התחילה לצלוף בנו.
חפא עמד מחוץ לצריף, ומיד כשהגענו בישר לנו שאשר יגור מפניו בא.
הוא אינו קולט יותר שדרים מן הנקודות שלו בפדרציה, ואם הוא מבין נכון את מה שקרה, כוהני התבונה האפלה ונופלדנס אכן עשו יד אחת והדיחו את השליט הכחול, ידידנו. הדבר הראשון שיעשו, אמר חפא, יהיה ביטול החלטותיו, ובראש וראשונה ההחלטות שהחליט בעדינו. כעת אין לו ספק שהם בדרך לכאן.
חפא אמר שהכוחות שלהם אדירים והמערכת שלנו לא תוכל להלחם נגדם, וברגע שיגיעו לכדור הארץ תפסיק המערכת, כברירת מחדל, לפעול. לחלוטין.
אין גם טעם לנסות להשתמש בחלליות ולהימלט מכאן, כי הם כבר שולטים על כל מפתחות הקפיצה בחלל שמסביב למערכות השמש האזוריות, אליהם החטאפה שלנו מתחברת. החלל שסביבינו הוא עכשיו חלל עויין.
חפא אמר שהדבר היחיד שיישאר לרשותנו בימים הבאים, ואולי נוכל להשתמש בו, הוא המדיטציות וכמה מתרגילי הלוחמה שלמדנו במפגשי המשולש הסגול.
אבל עכשיו, אמר, אנחנו חייבים להתפזר במהירות, כל אחד ילך לדרכו וישתדל להיעלם בפינות הארץ והעולם. רק כעבור זמן מסויים, נוכל להתחיל לנסות לחתור ולהגיע למקום מסויים אשר חפא ציין לנו את שמו, שם נוכל אולי להתארגן מחדש.
גשם כבד וברד אכזרי ניתכו בחוץ.
מקץ שעה כבו כל החשמלים בעולם, והמערכת שבתה כליל.

חושך בראשיתי השתרר בכל, ואני ידעתי שנופלדנס וכוחות הצד האפל של הגלקסיה השתלטו על כדור הארץ.

נכתב לראשונה באפריל

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

3 תגובות בנושא “שידור חוזר: חלל עויין (השתלטות האופל)

    1. אני מקוה שעכשיו זה קצת פחות מפחיד. (הסיפור מפחיד, אבל לא התכוונתי לשילוב כזה של צבעים. עכשיו תיקנתי)

      אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: