ההיסטוריה הגדולה וההיסטוריה הקטנה

ההיסטוריה הגדולה

שנת 0 ליקום – המפץ הגדול.

שנת 10.5 מיליארד ליקום – נוצר כוכב הלכת הראשון של אדמי הדבורה.
שנת 12.5-13 מיליארד ליקום – המרד הראשון של אדמי הדבורה בראשות תמקט נגד האדונים התנינים, גילוי האינטרנט הטלפתי וקיצורי הדרך בחלל, הקמת בית הספר הראשי של התבונה הגלקטית וממלכת האור הראשונה. יצירת המין האדמי היונק ופיצולו לשני מינים (יש אומרים באמצעות צירוף מין נוסף).
שנת 13.5 מיליארד ליקום – ניסוח התיאוריה המקיפה והפרקטיקה השימושית הכוללת הראשונה של האינטרנט הטלפתי. המלחמות הטראנס-גלקטיות הגדולות ומלחמות בתי הספר של התבונה הגלקטית בין תומכי 'התבונה הבהירה' לתומכי 'הצד החשוך'. אמנות בינכוכביות לגבי שיבוט, בריאה והזזת כוכבים – כולם דברים שיש ביכולת האדם של אז כבר לעשות.

ההיסטוריה הקטנה

3760 לפנה"ס בקירוב – נפילת ממלכת האור השביעית. בהוראת תמקט ה489, ראש בית הספר העליון של התבונה הגלקטית הבהירה, מפוזרים חלקיו של קוד ההפעלה השלם של האינטרנט  הטלפתי בכל כיווני החלל כשהמפתחות אליהם מושמדים, כדי למנוע מממלכות האופל הגלקטי להשתלט על מנוע החיפוש הגדול, ליצור מסד נתונים טוטאלי על מהדהדי המחשבה ביקום, ולמלא את האינטרנט הטלפתי בנתוני כזב. חוקרי בית הספר של התבונה הגלקטית בתקופה זו מאמינים, אגב, שאותו דבר המזוהה בתקופתינו כ"מפץ הבראשיתי" היה סוג כזה של פיזור ידע שנועד למנוע ממנו להיות מרוכז ביד אחת חוץ-יקומית.

3200-3000 לפנה"ס בקירוב – נחתמות האמנות המקובלות כיום לגבי זכויות הקניין הטריטוריאלי על מערכות שמש ו"כפתורים" – כוכבי הלכת. מתרחב הפער בין אדמי הדורות החדשים למעמדות 'המנהלים' המפתחים את טכנולוגיות הנצחת החיים שהיו בעבר נכס בלעדי של בתי הספר הגלקטיים, שאסרו על השימוש בטכנולוגיה ועל הפצתה. משעה שעוברת הטכנולוגיה לידיהם של כלל 'המעמדות המנהלים' הם אוסרים על הפצתה בקרב אדמי הדורות החדשים, ומנגד, משעה שחברות אדמיות רחבות של בני  מעמד 'המנהלים' מקבלות את הטכנולוגיה, קטן העניין שהיה להן בעבר במעמדות האדמיים הנמוכים מהם, ובכלל בכל מה שקורה מחוץ לעולמם, ובתי הספר של הידע הגלקטי נתקלים במשבר מסוג שלא הכירו קודם, שנגרם בשל התמעטות מספר הפרטים החפצים ללמוד בהם ידע, דבר שגורם להתמעטות תקציבי הממשלות הבינמערכתיות ואיתו היד הרחבה שנתנו ממשלות אלה למחקר חופשי, שכעת אין רבים המוצאים בו טעם או מבינים את הצורך בו. כחלק מהמצב שנוצר, נאלצים חוקרים של בתי הספר להסתכן בכניסה אל פלנטות אסורות להם בכח חוקי הקניין הטריטוריאליים הנוקשים, כדי להביא משם מימצאים בעלי ערך מחקרי ואף לגייס שם תלמידים פוטנציאליים. מצב זה, בצורות שונות, מתקיים עד למאות האחרונות של הספירה הכדור ארצית, בהן כדור הארץ על 'משאביו החושבים' נתפס כנכס שמחולק על פי אמנות בין תאגידי-חלל המשתמשים יותר ויותר בממשלות האדם כעוזרים ישירים.

1950: חפא נולד בירושלים, ישראל. בהיותו בן שנתיים עוברים איתו הוריו, שניהם ארכיאולוגים, לחיפה, בה הם חוקרים שרידים מתקופות קדומות שנתגלו בכרמל.

אוקטובר 1962: בהיות חפא, אחותו הקטנה והוריהם באקוודור לשם נסעו במסגרת משלחת מחקר, נחטף חפא על ידי חוקרים של בית הספר של התבונה הגלקטית אשר קיימו אחריו מעקב מאז הגיע לאקוודור, עליה צפו מעמדה בחלל. מטרת החטיפה היתה למפות את הDNA של האדמי הארצואידי, הליך שנעשה מחדש מדי כמה מאות. אולם חפא התחבב עליהם במיוחד והפך בתוך שנים אחדות לתלמיד מן המנין בבית הספר הגבוה של התבונה-הגלקטית.
1968 או 1974: במלחמה קוסמית שפורצת, חפא מתגייס למסדר 'הקרן הבהירה' ומתיידד עם יצור כחול שהופך למנהיג של גרילה איזורית השואפת לתפוס את השלטון הרב-מערכתי בחללי הגלקסיה, "הפדרציה", כדי להביא צדק למספר רב של מינים המדוכאים על ידי מעמדות 'המנהלים-האדונים', ובכללם המין האדמי של הדורות הצעירים. הכחול מציע לחפא לחזור לכדור הארץ ולפעול שם לשיפור מצבו של המין האדמי, ולאפשר את צירופו לבעלי הברית של הכחול. הוא מבטיח לחפא את עזרתו בעתיד, וגם מסייע לו לגייס דרך האינטרנט הטלפתי, עוד לפני הגיעו לכדור הארץ, את צעירי 'חבורת המחץ' אשר אל חלקם הוא משדר באמצעות תקשור העובר בתוכם כמו קול, ולאחרים באמצעות סימנים שהם מוצאים את עצמם כותבים או מציירים.

אוגוסט 1976: שורות באנגלית המופיעות במחברת ריקה שקניתי לקראת שנת הלימודים, משכנעות אותי להצטרף לחבורת המחץ, למרות שחשדתי שאחד מחברי החבר בחבורה הוא שכתב את השורות, אך לא מצאתי שום זמן שבו הוא היה יכול להשיג את המחברת. החרידה אותי גם האפשרות שכתבתי את השורות האלה ואינני זוכר זאת, והבנתי שאין לי ברירה אלא לבדוק את העניין בעצמי מקרוב. בחודשים הבאים נעשו בכל מיני בתים באזורים שונים פעולות שנקראו 'התקנת מערכת תיקשור' ובדיעבד אני קורא להן 'בניית האינטרנט הטלפתי הראשון בכדור הארץ'. קופסאות נאספו, חוטים חוברו ונבנו מבנים שלא ידענו איך להסביר מה הם כי בעצמנו לא הבנו, וב5.3.1977 היה כל זה אמור להתחיל 'לפעול' ולעשות אותנו "חבורת המחץ" האמיתית.
6 במרץ 1977: בהתחלה חווינו תחושת כשלון כי לא נראה שאחד מהדברים שהובטחו קורה, אך אחרי הצהריים הצלחנו לדרג מצעד להיטים תוך 'ניחוש' הדירוגים של החברים, וראינו בכך הוכחה שהתקשורת בכל זאת עובדת איכשהו.
31.8.1977: חפא הגיע אלינו והתחיל ללמד אותנו דברים "פילוסופיים ומעשיים על היקום" לקראת היום שהכח שצפה לקבל מן הידיד הכחול יגיע אלינו, ואז נתחיל לפעול לעזור לבני האדם להגיע למצב יודע קבוע איתו ניתן יהיה לשפר את החברה האנושית, ביחד עם צירופה לברית הצדק הבין כוכבית ששאפו לכונן חפא והכחול.

דצמבר 1978: חפא, המחפש במקביל את בני משפחתו, מקבל מממשלת אקוודור מכתב ובו הודעה שהוריו ואחותו הוכרזו נעדרים באירוע שטפונות במהלכו אבד הקשר עם האיזור שבו נמצאו, סמוך לקיטו הבירה, בתאריך שהוא התאריך שאותו ציין חפא כתאריך חטיפתו. השלטונות ציינו שלפי הערכתם הם נספו בשטפונות.
מאי 1979: חפא מגיע, לאחר כמה חודשים, למסקנה שמה שסיפרה ממשלת אקוודור אינו נכון והוא מחליט לבדו לצאת לאקוודור ולברר מה עלה בגורל משפחתו.
27 במרץ 1986: חפא מחדש את הקשר איתי ובהמשך עם עוד שניים נוספים מחבורת המחץ לשעבר, שכבר התפזרה לכל עבר. הוא ממשיך להרצות לנו ולהציג לנו מידע שאין לנו כל מושג מאין הוא משיג אותו, חוץ מאשר מן המקומות שהוא טוען שמהם הוא הביא אותו. נסיונות שלנו לאמת את המידע או לקיים את ה'מצבים' שאליהם מביא אותו חפא לבדינו, אינם צולחים. אם גילה משהו על גורל משפחתו – זאת לא נודע לי מעולם.
8 ביוני 2008: פעם אחרונה שאני פוגש את חפא.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: