חלל עויין

נלסון מנדלה, השר לענייני מניעת גזענות ויישוב סכסוכים בין אזוריים, היה השר הבולט ביותר מקרב ה"מקומיים" שצורפו לממשלה העולמית, כשחפא החליט להרחיב אותה ל54 שרים. רוב החברים לא ממש אהבו את ההחלטה לצרף "מקומיים" לממשלה ועוד בקבוצה גדולה כל כך. עוד פחות מכך הבינו החברים את דרישתו, שכל אחד מאיתנו בעל תפקיד יצרף אליו עוזר-מתלמד מקרב "המקומיים", ובפעם הראשונה הביעו החברים את התמרמרותם בקול רם בפניו של חפא.
ס. גם דרש תוספת נשק למשטרות העולמיות הכפופות לו, וטען שלאחר שנשלל מכוחות הבטחון הפנימיים רוב הנשק, הם מתקשים להלחם בפשע שעדיין קיים, ביחוד בערים הגדולות, בעיקר מצד קבוצות חמושות חלקית של עבריינים, הומלסים-מבחירה ואנארכיסטים.
ונדיק הארגולי דיבר מצידו בשמם של הכפופים לו, אנשי הבנק והכלכלה העולמיים המתוסכלים מכך שאינם מצליחים להשתלב בסדר החדש, בעיקר מאז שהתחיל חפא להזרים שטרות של 'שקל עולמי' מודפסים בבית דפוס חיצוני. אל דרישתם הצטרפו בעלי הון שהתקשו גם הם להבין את הסדר החדש, וביקשו את התנאים שהיו רגילים להם, או לפחות פיצוי…
התוועדויות ה'ממשלה העולמית' נעשו מתוחות וטעונות, לא היה נעים להביט אל המסך. כולם כבר לא סבלו אחד את השני וצבי ואני שהמשכנו לצדד ברוב עמדותיו של חפא הרגשנו שמוטלת עלינו משימה קשה להגן עליו בפני כל שרי החבורה שאותנו הכי לא סבלו, בזמן שחפא היה נעדר, פעם בגלל כינוס 'ועידת האיחוד' של ראשי הדתות במחנה בסיני, פעם בגלל כנס הייסוד של בית המשפט העולמי, ופעמים אחרות בגלל סיבות אחרות. אני וצבי הגענו למסקנה שהוא אוסף קבוצות תלמידים "מקומיים" כדי ללמד גם אותם את מה שלימד אותנו במפגשי המשולש הסגול והחלטנו שלא לדבר על כך עם החבר'ה, שלא יתעצבנו עוד יותר.

ידענו גם שחפא מודאג מידיעות שמגיעות אליו דרך כוכבי, שגרירנו בפדרציה ומשדרים שהוא עצמו מקבל ישירות.
ממלכות כוהני הצד האפל של התבונה מתגברות את עוצמתן בטריטוריות החלל שהן מחזיקות מחוץ לתחום השליטה ההסכמית של הפדרציה, ומבפנים, הולכות ומתגברות התקפותיו של נופלדנס (לשעבר שגריר הפדרציה בממלכות התבונה האפלה ) כנגד מדיניותו של השליט הכחול, התקפות שהתחילו בדיוק מאז החלטתו לשלוח עבורנו כח לכדור הארץ, החלטה ש'הפרה את האיזון הגלקטי'.
חפא חשש מאד, שנופלדנס וכהני התבונה האפלה יגיעו לשיתוף כוחות כנגד ידידנו, השליט הכחול.

חפא הביע בפני את חששו שמא בניגוד למה שידענו עד עכשיו, יתכן שנציגים של נופלדנס וכוהני התבונה האפלה היו מאז ומעולם בכדור הארץ. בזמן האחרון ראה חפא יותר ויותר בני אדם שבהילות שלהם ראינו את אותם אטומים שחורים שראה פעם בהילה של עוזר הנגר שעבד אצלינו כמה ימים. לפעמים היו האטומים מרובים בכמות כזאת, שגם אני יכולתי לראות אותם וזה היה מבהיל ביותר. למשל, אותו שומר בעל זקן שעמד בכניסה למועדון שבקמפוס, ואחרים. ברחובות ראיתי גם אנשים שנראו מגעילים במיוחד, וענדו לצוארם מחרוזות מכדורים בגוון כתום-דם שנראו בדיוק כמו הכדורים שענד נופלדנס כשראיתי אותו בפדרציה, וכמו כדורי האש שנפלו על המחנה בסיני והרגו את קויסטי ודורייה. פתאום נזכרתי שבשטף האירועים, לא חקרנו עדיין מאיפה באו אותם כדורי אש והרגשתי שיש לנו אשמה רבה כלפי בני הזוג הנרצחים, ששכחנו אותם לגמרי.


בשבת של אפריל, לאחר ליל הסדר שבו כינס חפא את כולנו לצורך פיוס והשלמה, שוב היינו באותו צריף ליד הכנרת שבו היה המפגש הראשון של המשולש הסגול. לראשונה היו איתנו גם שלושה "מקומיים". היה קריר יותר מהרגיל בעונה, והשמים היו אפורים. בכל זאת שררה בינינו לראשונה מזה זמן רב אוירה של תקוה, הרגשה שהנה אנחנו חוזרים לימים של פעם וכל המחלוקות הסתדרו. אחרי ארוחת הצהריים, כשהשמש קצת יצאה, יצאנו בהליכה רגלית לטבריה, הליכה שאמורה היתה להימשך כשעה וחצי. חפא נשאר בצריף.
אחרי חצי שעה של הליכה התחלתי להרגיש רע מאד, אי שם בגוף הכולל שלי, וגם אחרים אמרו שהם מרגישים ככה. לא יכולנו, פשוט ככה, להמשיך ללכת בכיוון טבריה. החלטנו לחזור לצריף. השמים הפכו לקודרים יותר ויותר, אף פעם לא ראינו אותם ככה, כמעט שחורים, ורוח קרה ורעה מאד התחילה לצלוף בנו.
חפא עמד מחוץ לצריף, ומיד כשהגענו בישר לנו שאשר יגור מפניו בא.
הוא אינו קולט יותר שדרים מן הנקודות שלו בפדרציה, ואם הוא מבין נכון את מה שקרה, כוהני התבונה האפלה ונופלדנס אכן עשו יד אחת והדיחו את השליט הכחול, ידידנו. הדבר הראשון שיעשו, אמר חפא, יהיה ביטול החלטותיו, וכעת אין לו ספק שהם בדרך לכאן.
חפא אמר שהכוחות שלהם אדירים והמערכת שלנו לא תוכל להלחם נגדם, וברגע שיגיעו לכדור הארץ תפסיק המערכת, כברירת מחדל, לפעול. לחלוטין.
אין גם טעם לנסות להשתמש בחלליות ולהימלט מכאן, כי הם כבר שולטים על כל מפתחות הקפיצה בחלל שמסביב למערכות השמש האזוריות, אליהם החטאפה שלנו מתחברת. החלל שסביבינו הוא עכשיו חלל עויין.
חפא אמר שהדבר היחיד שיישאר לרשותנו בימים הבאים, ואולי נוכל להשתמש בו, הוא המדיטציות וכמה מתרגילי הלוחמה שלמדנו במפגשי המשולש הסגול.
אבל עכשיו עלינו להתפזר במהירות, כל אחד ילך לדרכו וישתדל להיעלם בפינות הארץ והעולם. רק כעבור זמן מסויים, נוכל להתחיל לנסות לחתור ולהגיע למקום מסויים אשר חפא ציין לנו את שמו, שם נוכל אולי להתארגן מחדש.
גשם כבד וברד אכזרי ניתכו בחוץ.
מקץ שעה כבו כל החשמלים בעולם, והמערכת שבתה כליל.

חושך בראשיתי השתרר בכל, ואני ידעתי שנופלדנס וכוחות הצד האפל של הגלקסיה השתלטו על כדור הארץ.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

2 תגובות בנושא “חלל עויין

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: