ממשלה עולמית

הממשלות לא בדיוק פוזרו, אפשר לומר שסמכותן הפכה להיות מעין סמכות של ראש עיר. ואפילו פחות מזה. לצבאות נשארו תפקידים של שיטור מקומי מאחר ורוב הנשק נאסף. ג'ון ששב עם יוקו לכדור הארץ בחודש מרץ זכה לראות בהתגשמות לפחות שורה מתוך חזונו בשיר imagion ואנחנו הבטחנו לו שנגשים גם את שאר השורות.


בסוף מאי נדמה היה שלא נשאר אדם אחד בביתו, כשהמונים נהרו דרך גבולות פתוחים אל כמה איצטדיונים מרכזיים ברחבי הכדור, בהם הוקרן על מסך בגודל 5×5 מ' האירוע המרכזי בוומבלי. את הכל ארגן סטולי הגנוב במסגרת תפקידו כשר התקשורת העולמי, שבו הצליח תוך חודשים אחדים לרשת את הכדור כולו, הוא גם דאג למה שהוא קרא לו "גיבוש עולמי". "אנחנו צריכים לתת לאנשים הרגשה שהם חלק מזה, שזו לא 'תכנית מגבוה' אלא שהם שותפים" אמר, ולא נרשמו כל מהומות או תגרות ידיים בקהל הרב לאינספור בשעה שמיטב זמרי העולם התכנסו בוומבלי והצטרפו בסיום כולם אל שירה של להקת ג'ודס פריסט Take on the World שכמה ממילותיו שונו. סטולי הגנוב בעצמו הנחה את האירוע והצטרף לתיפוף וגם הלהקה שלו היתה שם, וגם חבורת המחץ עלתה בסיום לרקוד על הבמה.
לצבי היתה הסתייגות קלה, הוא אמר שהיינו צריכים לקיים את האירוע המרכזי במדינה כמו ברזיל או לפחות להזמין יותר אמנים מהעולם השלישי, לא רק בוב מארלי או שחורים מפורסמים שחיים בבריטניה/ארה"ב לשעבר (להיטו של סטיבי וונדר A seed's a star, מלא האנרגיה השמחה, היה הלהיט האמיתי של האירוע). סטולי הגנוב אמר לו שהוא צודק ובפעם הבאה, שהרי עוד יהיו לנו הרבה פעמים באות.


מלבד תפקידו של סטולי הגנוב תפקידו של צבי היה החשוב ביותר. בתור שר החינוך בממשלה העולמית, היה עליו להקים בתי ספר בכל רחבי העולם, ולהכין את תכנית הלימודים שתתבסס על הכרת המדע של התבונה הגלקטית ועל לימוד האוריינטציה שלנו ביקום. ברור שהלימודים היו חינם, וצבי דאג שבתי הספר יהיו בכל מקום, גם אל הכפרים הנידחים ביותר של אפריקה נסע כדי לבדוק שיש שם גישה אל בתי הספר (גם על תשתיות הגישה היבשתית היה אחראי סטולי הגנוב, והוא וצבי הרבו באותה שנה בטיולים מעניינים אל פינותיו המרוחקות של הכדור), ועד שתתחיל שנת הלימודים הבאה היה עליו למצוא את המורים המתאימים ולהכשיר אותם.


ס. מונה אחראי לשמור על כוחות השיטור, ונדיק הארגולי היה לאחראי על התקציב, ואני קיבלתי את תפקיד מזכירו האישי ומנהל יומניו של מושל כדור הארץ, הוא חפא הידוע בעולם כקפטן זלופהאד, שלא אהב את כינויי הממשלה והשלטון האלה, והעדיף לראות את עצמו כמנהל התכנית להכנתו והכשרתו של כדור הארץ להצטרף למשפחת היקום, כפי שחזרה והבהירה הדוברת ששכרנו לתפקיד זה מן "המקומיים" כפי שכינינו בינינו לבין עצמינו את בני האדם שלא היו מחבורת המחץ ונשכרו לעבוד איתנו. היא גם שבה והבהירה שתפקידינו כאן זמני מאד, אך כולם ראו בקפטן את מושל העולם.


היו שהציעו שאת המטה המרכזי ("עיר הבירה") אנחנו נקבע בברלין, שאת חומותיה התכנו כבר ביום הראשון בקרני זומזז ורק את המרכז החרב של ברלין השארנו למזכרת כאנדרטת עולם, הרבה מהחברים רצו שנקבע את המטה בלונדון, אך חפא החליט שבירת העולם צריכה להיות ירושלים ובה אנחנו קבענו את המטה במקום שמצא חפא, בית ערבי עם גג רעפים, גדול וחריג ביופיו בן 4 קומות, מלא קימורים ועיטורים דרומית למושבה הגרמנית. את שכר הדירה (ב'שקל עולמי', מטבע חדש שהונפק בכל הארצות) שילמנו ישירות למשפחה הנוצרית מבית ג'אלה שהוא היה בבעלותה המקורית.
מכיוון שהצבאות נסוגו, ואנחנו שמרנו שלא יהיו עודפי נשק ואלימות, היחסים בין היהודים והערבים השתפרו מאד.
חפא נטל עליו להיות הבורר בסכסוכי קרקעות בין יהודים וערבים, וקבע פיצויים לאלה שלא יוכלו לשוב לאדמתם.


לכל האנשים היתה פרנסה, וכל אחד יכול היה למצוא עבודה במפעלי רִישוּת הכדור שלנו. בנוסף לתפקידו כבורר בסכסוכים שונים, נטל על עצמו חפא באופן ישיר את תיק הרווחה, ושם לעצמו מטרה עליונה להלחם ברעב ולתת רפואה שווה לכל. בתי החולים החדשים והמרווחים שהתחילו להיות מוקמים ברחבי הפלנטה, עתידים היו לעבוד בשיטות רפואה גלקטית שתרפא ותעלים הרבה מן המחלות הקיימות בעולם.


בסופי שבוע היינו ממשיכים להיפגש, כל החבורה, באתרים מיוחדים שקבע חפא, ומקדישים את המפגש, לפי הסדר שקבע, למדיטציה, אימונים בלוחמת הקרן הבהירה, אימוני רכיבה כפי שקראנו לאימוני השליטה והשימוש הנכון בכח, ולעיונים בפרקי התבונה הגלקטית, שבדרך כלל אני הרציתי עליהם תוך שימוש בספר התבונה הגלקטית שעסקתי גם בכתיבתו והכנתו להוצאה לאור בשפות כדור הארץ. קראנו למפגשים האלה מפגשי המשולש הסגול.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: