פוסט עצוב לזכרם של דברים אמיתיים

כשבאנו למחנה, מצאנו את כולם עומדים המומים. הם אפילו לא שמו לב שבאנו מן החוץ.

כדורי האש, שנורו על המחנה משלושה כיוונים בלתי מזוהים, הן בצד הישראלי והן בצד המצרי, נבלמו בדרך כלל באויר על ידי הגג השקוף שאותו סיימנו למתוח מעל למחנה זמן קצר לפני הנסיעה. אולם הגג לא כיסה הרמטית את כל אזור המחנה, ובאחת הפינות התגלגל כדור פנימה ושרף את שורת המבנים המערבית, שבאחד מהם גרו קויסטי ודורייה שהתחתנו, ולא היו מוכנים לישון תחת "גג שקוף" אפילו שידעו שהגג אינו אטום באמת, והוא קולט את כל הקרינה הטובה מבחוץ ומסנן רק את מה שרע. הם נמצאו שם באותה שעה, ושניהם נספו.

את קויסטי איש השמש הכרתי שמונה שנים, הוא היה אחד מהראשונים בחבורת המחץ, אחרי צבי ואחרי. הוא אהב לנגן בגיטרה וחלם להיות זמר גדול. בעינינו, הוא היה. דורייה הצטרפה אלינו לפני כשלוש שנים בערך, היא היתה מבוגרת מקויסטי בשנתיים (הוא צעיר ממני) והם היו זוג לוהט כמעט מהרגע הראשון. אם ניתן למצוא נחמה, הרי היא בכך שהם מתו יחד.

ג'ון, ששר איתם בחתונתם שיר שנקרא "אהבה טובה לנֵצח", הקדיש לזכרם כששב לכדוה"א ושמע על מותם, הקלטה ובה גירסה מחודשת, בליווי גיטרה טלפתית, של Sun King, שירו הישן מ"אבי רואד", אותו שיר שפעם הוא אמר שבא אליו דרך חלום.

ס., שהיה חברו הטוב ביותר של קויסטי, דרש לנקום מיד. כשראה את חפא תבע ממנו, כמעט במכות, שיתן לו לצאת עם כמה מהחבר'ה, למצוא את המקומות שמהם נורו הכדורים, ולטפל באלה ששלחו אותם כמו שצריך, שיהיו ישראלים, שיהיו מצרים, או שיהיו בני השטן. גם אחרים הצטרפו אליו וכמעט פרץ מרד במחנה. במאמץ רב עלה בידי סטולי הגנוב להרגיע אותם ולהסביר להם מדוע אסור לנו להתנהג בדרך זו. חפא גם הסביר לו שכנראה מקור הכדורים חיצוני ולכן מה שס. רוצה לעשות הוא מסוכן פי שתיים ממעשה רגיל של נקם כנגד מקורות לא מזוהים.

האחרים רק עמדו בצד, לרובם דמעות בעיניים, ובפעם הראשונה נראינו כולנו כה מוכים, גלמודים. במערב עדיין בערה באש שלא מן העולם הזה שורת הבניינים ואי אפשר היה אפילו לחלץ את הגופות, אף אחד גם לא היה מסוגל להניע את עצמו לשם, עד שחפא ביקש מס. ומסטולי הגנוב שיבואו שניהם לכבות איתו את האש. הרגשנו את מחשבתו הכואבת, שהוא היה יכול למנוע את זה.

למחרת יצאו רוב חברי חבורת המחץ להלוויה בעיר "סָנְמֵן", עיר הולדתו של קויסטי. חפא עמד על כך שכמה יישארו, וביניהם אני, שחייב לגמור לסכם ולכתוב את ההסטוריה של הנסיעה, עד שתגיע תוספת הכח בעוד שבועיים.
לחשוב על הדברים האלה במצב שבו היינו, זה דרש באמת שליטה חייזרית.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: