עלטת מרחב (2)

לאט לאט גם זיהיתי דמויות, וכאשר חפא דיבר וסיפר עליהן, ידעתי על מי הוא מספר.
ידעתי כבר שהם ותיקים מאיתנו כמעט במיליארד שנה. את כל השלבים שאנחנו עוברים כעת, הם כבר הספיקו לשכוח.
בשביל רובם אנחנו בעל חיים בפלנטה לא מעניינת, נידחת, שגם המחצבים בה הם לא משהו. לכל היותר, אנחנו ילדים מפגרים בשבילם. הם לא מתרשמים ממשחקי הטכנולוגיה שלנו, זה אחד מהדברים שהם, כבר בגיל הילדות שלהם, הספיקו לשכוח.
אבל יש כאלה שטוענים אחרת.
למשל, אלה שחטפו את חפא בתור גור, וחפא עצמו.
הם טוענים שכדור הארץ מתקרב מאד להגיע לגיל בגרות.
ויש צורך לשמור עליו. גם מפני עצמו. לטפל בו, בטרם ישמיד את עצמו ב"ענן האבק" שהתחיל לעלות משם, בערך 35 הקפות שמש לפני הנסיעה הזאת שאליה לקח חפא אותי ואת הזוג שישב כמוני, המום מן העלטה ומן המראות שהתחילו להתגלות מתוכה. הזוג שאחד ממנו חלם על עולם ללא ארצות.

אחר כך הביאו לג'ון גיטרה טלפתית מן הכוכב זהיסו, והוא ויוקו כל כך התלהבו מן האוירה, השלווה והמראות, שהחליטו להישאר עוד זמן נוסף וללמוד לנגן בגיטרה הזאת. קינאתי בהם. גם אני רציתי להישאר. אבל עוד היו לי הזדמנויות לחזור לשם.

בפעם הקודמת הצליח חפא לשכנע את הפדרציה ואת הקולקטיב החייזרי לתת לו את המינוי. גם אז זה לא היה קל, ורק בגלל תמיכת המורה הבכיר מבית הספר של התבונה הגלקטית אישרו לו, בסוף.
הפעם גם תמיכת המורה הבכיר לא היתה מספקת. מפני שמדובר היה בתוספת כח שפירושה הוספת מאסה לאיזור מערכת השמש שלנו, שלמרות שהיא נידחת, יש התחרות של בעלי אינטרס על המרחב שבו היא נמצאת, והם פוקחים עין אחד על השני, וכניסתה של כל מאסה שהיא, גם קטנה יותר ממה שחפא ביקש, לאיזור, עלולה לערער על מאזן הכוחות בין בעלי האינטרס, ולאיים על השלום והשלמות בפדרציה, שהושגו בדי עמל.

חלק מהדיון הארוך שהיה שם הצלחתי להבין. בעיקר את מה שאמר חפא. הוא עמד על כך שעניין זה אסור שיוכרע בפורום הרגיל, כשעמיתיו השיבו לו, במשך מה שנראה כמו "שעות על שעות" (צויידתי בשעון מיוחד, רב ספרתי, ועליו זה לא נראה כמו זמן רב) לא הצלחתי, למרות הטלפתינט הענק שנראה כאילו גודלו כגודל כל כדור הארץ וצורתו כצורת מערה, לעקוב, הכל נשמע לי כמו מלמולים ורשרושים וקשקושים, ותוך כדי הדיון נרדמתי פעמים רבות, וחלמתי חלומות שכל אחד מהם נראה לי כמו פרק שלם של חיים. ואולי אלה לא היו חלומות.
כשהתעוררתי, הבנתי שהוסכם להעלות את הנושא לדיון בפורום העל, בנוכחות הכחול.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

4 תגובות בנושא “עלטת מרחב (2)

 1. נראה לי שאני זקוק למדריך למשתמש לכרך הראשון וגם לשני…
  התעזור לתלמיד מתחיל שפספס את הסמסטר הקודם?

  אהבתי

  1. למענך, מרוכז הכל בhttp://israblog.nana.co.il/blogread.asp?blog=54112&catcode=29973 – קטגוריה: "הסטוריית המחץ האלטרנטיבית" (יש כמובן לקרוא מהסוף להתחלה).
   גם בקישורים של "פרוייקט ההסטוריה האלטרנטיבית" ברשימות בצד שמאל.
   בסך הכל לא פספסת הרבה, הסימסטר התחיל לפני שבועיים.

   אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: