הילד עם האנטנות: המשך הסיפור

גב' זלמנסון לא התלבטה הרבה, ובעזרתם האדיבה של קוראי הבלוג של הסטוריון מצעד המחץ, שממש הציעו המון המשכים לסיפור מלפני שבועיים, החליטה להביא את הילד לעולם, לפלצותם המוחלטת של הרופא, מזכירתו ובעלה, שהיתה לו נסיעה פתאומית לצורכי עסקים, ומהמקום אליו נסע שלח לה כעבור שבועיים תביעת גירושין.
הגב' אגב לא נשארה הרבה זמן לבד, כעת היא חיה עם צלם הCNN שנשלח אל בית החולים ביחד עם מאות צלמי רשתות מרחבי העולם, כדי לסקר את לידת ילד האנטנות הראשון, שנקרא זלמן ע"ש הסבא של האמא, שבין המכתבים ששלח בעלומיו לחברתו מאניה (ולימים רעייתו, הלא היא סבתא מאניה מדגניה) נמצאה השורה שתמיד היתה סתומה משהו, ורק כעת הבינו אותה כשורה נבואית: "ונכדינו, יש להאמין כי עין אשר אין כמותה תזדקר להם כקרן מעל למראשותם, לקלוט אוושות תבל רבה ולשמוע שירת הכוכבים".
לא שלא היו בעיות, כל מיני סוכנים בלבוש אזרחי או אזרחים בלבוש סוכני שהסתובבו במחלקה שבבית החולים וגם הגיעו לגב' זלמנסון הביתה והציעו לה הצעות של ויתור על הילד לטובת המחקר הבטחוני החשוב של המדינה, ואף איימו עליה שבתום החגיגות של רשתות הטלוויזיה הזרות, היא תיעלם יחד עם בנה ולא ימצאו אותה. אבל חברתה הטובה יואל, שבעצמה עבדה בעבר בשב"כ, עמדה בדלת וחסמה אותם בגופה, וגם ג'רי הצלם שהסתובב בכל מיני מדינות, שמר על קוליות.
זלמן הקטן נח כעת בעריסתו, שתי אנטנותיו החמודות נוצצות (ועדיין באים כולם לצלם אותו) ועוד צפויות לו גדולות ונצורות.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: