אנושות מאדים – טרגדיה בעבר הרחוק

(סיפור עם הסטוריוני מתקופת בית הספר בטרם נתלש)

זמן רב לפני הופעת האנושות בכדור הארץ, היה מאדים כוכב משגשג ופורה, והתפתחו בו תושבים מיוחדים שהיו שונים מתושבי כדור הארץ, וגם יותר מפותחים. הם שלחו חלליות לכדור הארץ שנים רבות לפני התפתחותו שם. ערים שלמות התפתחו שם, וזה היה המקום היפה ביותר במערכת השמש.
היו שם תושבים שידעו לשנות את עצמם בעזרת מחשבות, והם יצרו במחשבתם את הערים הגדולות, וגם ידעו לפרק אותן במחשבות.
באחד הימים התפרץ במאדים הר געש, ובכח המחשבה תפסו המאדימים גוש שנפלט ממנו ושלחו אותו אל החלל. זהו פבוס שאנחנו מכירים כיום כירח של מאדים. אחריו שלחו תושבי מאדים גושים נוספים שיצאו מתוך הרי געש אל החלל, ובהם הטמינו מסרים טלפתיים באמצעותם קשרו קשרים עם תושבי כוכבים אחרים.
וכך שגשגה התרבות במאדים עד שיום אחד, כפי שמספר לנו F, כיום נשיא הכוכב, התחיל הכל לרעוד ולהתייבש, כל הרי הגעש פלטו אש ולא היה בכח המחשבה המאדימי לעצור את האש שהתקדמה ושרפה לחלוטין ערים רבות. החום היה עצום וגם המחנק. תושבי מאדים התחילו לגווע ולהיעלם עם הרוח.
מה קרה שם?
מסלולו של מאדים היה אז בין ארץ ונוגה, עד שכנראה בשנת 1310 לפנה"ס, הגיע כוכב מבחוץ אל מערכת השמש והתקרבותו אל כוכבי הלכת עוררה אסונות רבים. שני כוכבי לכת התרסקו וכיום הם האסטרואידים, פלוטו שהיה קרוב לשמש התרחק והפך לכוכב קר, ומסתבר שגם מאדים ניזוק. הכוכב הזר משך את מאדים ממסלולו לעבר השמש, ומאדים נמצא לחוץ בין שני כוכבים לוהטים. רק בגלל המרחק הרב לא נכחד מאדים לגמרי, אך כל אוכלוסייתו גוועה.
אז נמשך מאדים בכח אלמוני למסלול שבו הוא סובב כעת.

כיצד הוקמה האנושות במאדים לתחיה.
זמן רב תהו תושבי כוכבי הלכת נוגה וארץ על קנקנו של מאדים ששט בודד וחסר חיים בחלל.
חלליות מנוגה שנחתו עליו, גילו עצים ופרחים שם, וכשנקשרו קשרים בין ארץ לנוגה, הוחלט פה אחד לשלוח חללית משותפת לשם.
החללית "זהיסו" נחתה במאדים ב27 בנובמבר, שנת 19xx, האסטרונאוטים סיירו במכתש שצורתו צורת אגוז, ולפתע הבחינו בגופות של אנשים גבוהים וכהים מאד. גם במקומות אחרים נמצאו גופות כאלה. גופתו של אחד האנשים הובאה לחללית, ושם, באמצעות אויר שהוזרם לגופו מהמכונות המיוחדות, הוחזר האיש לחיים וזהו F, נשיא הכוכב כיום, אשר בכח יכולתם של המאדימים להפוך גם את מחשבותיהם למאדימים נוספים, ברא סביבו אוכלוסייה שלמה וגם החיה את יתר התושבים, שהתחילו להקים ערים חדשות מסביב למכתש שבו מצאו אותם האסטרונאוטים.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: